Billboardy reklamowe Zielona Góra - O Nas

Jesteśmy w pełni polską firmą, od ponad 10 lat produkującą konstrukcje reklamowe klasy premium. Korzystamy z linii CNC, co pozwala nam proponować produkty dopracowane w każdym detalu, a realizacja projektów jest ponadprzeciętnie szybka. W asortymencie znajduje się szeroki wybór billboardów ściennych i stojących w różnych wariantach rozmiarowych.

Stawiamy na wysoką jakość konstrukcji oraz profesjonalną i kompleksową obsługę Klienta. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów oraz wywiązujemy się terminowo ze wszystkich zobowiązań. Jednocześnie nasze billboardy reklamowe, wraz z usługą montażu, są oferowane w przystępnych cenach.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Zielona Góra - Nasza oferta

Przez lata istotnie rozbudowaliśmy ofertę, aby zaspokoić potrzeby wszystkich Klientów. Dzisiaj asortyment jest już kompletny.

Samodzielnie wykonujemy panele do billboardów, korzystając z wysokojakościowej stali oraz linii produkcyjnej CNC.

Przeznaczone do montażu na ścianach zewnętrznych, wykazują się odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

Najbardziej mobilne, a przy tym wytrzymałe i długowieczne billboardy do wszechstronnego użytku.

Konstrukcje osadzane w gruncie z wykorzystaniem specjalnych słupów. Billboardy te montujemy na stałe.

Wielkowymiarowe billboardy, określane też jako longboardy, zauważalne z najdalszych odległości. Doskonale sprawdzają się między innymi przy autostradach, ale też w centrach dużych miast.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Z roku na rok rośnie liczba realizowanych przez nas projektów. Obecnie mamy na koncie postawienie już ponad 100 billboardów, w różnych częściach kraju, w tym również w Zielonej Górze. Rozwijamy się też w zakresie wykorzystywanych technik produkcyjnych. Korzystamy z rewolucyjnego rozwiązania, jakim jest zaawansowana, automatyczna linia CNC. Starannie dobieramy także materiały. Kluczową rolę odgrywa stal klasy premium, odporna na czynniki mechaniczne, biologiczne i chemiczne, w tym na najbardziej skrajne warunki atmosferyczne.

Co nas wyróżnia?

Nasza oferta to produkty klasy premium, co przejawia się doskonałym wykończeniem konstrukcji w każdym detalu oraz ogromną wytrzymałością. Oferujemy stalowe billboardy pokryte warstwą cynku, która zapobiega korozji. Jesteśmy do dyspozycji również w zakresie doradztwa, zawsze służąc profesjonalną poradą.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Korzystamy z wysokogatunkowej stali. Najwyższe parametry materiału są potwierdzone certyfikatem jakości, dowodzącym najwyższej wartości użytkowej i wytrzymałości.

Stabilne podstawy

Dbamy o stabilność konstrukcji, korzystając z wytrzymałych systemów montażowych. Billboardy stale związane z gruntem osadzamy z zastosowaniem jakościowych słupów, a modele przestawne obciążamy krawężnikiem drogowym.

Doświadczony zespół

Nasi specjaliści to fachowcy z nawet kilkunastoletnim doświadczeniem. Od dekady działamy razem, czerpiąc doświadczenie i rozwijać się w wielu obszarach.

Producent billboardów Zielona Góra - FAQ

Odpowiedzią na zapotrzebowanie w zakresie konstrukcji reklamowej jest InterBoard. Tworzymy solidne billboardy w różnych wariantach, działając szybko i sprawnie. Zachęcamy do kontaktu pod numerem 787-081-082. Zapraszamy do konsultacji z naszym doradcą, który przedstawi ofertę, odpowie na wszystkie pytania i doradzi najlepsze rozwiązania.

Jesteśmy w pełni polską firmą, z ponad 10-letnim doświadczeniem i kompletną ofertą billboardów. Stawiamy na jakość, profesjonalną obsługę i przystępność cenową. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że warto postawić na InterBoard.

Pomimo rozwoju reklamy internetowej, promocja w przestrzeni publicznej wciąż jest nieoceniona. Dlatego billboardy w Zielonej Górze są wszechobecne, a ich brak to dla wielu przedsiębiorstw ogromna strata marketingowa. Jakościowy billboard to konieczność dla firm chcących wypromować markę, produkty lub usługi oraz możliwość pasywnego dochodu dla każdego, kto zdecyduje się na montaż billboardu na swoim terenie.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 11 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie