BILBOARDY WIELKOFORMATOWE

Bilboardy wielkoformatowe

Billboardy wielkoformatowe to modele o zwiększonych wymiarach. Służą do szczególnej okazałej prezentacji reklamy lub innego przekazu. Ponad 6 metrów szerokości tablicy, przy ponad 3 metrach wysokości robi wrażenie. Takiego giganta nie można nie zauważyć. Na dodatek tablica znajduje się na wysokim słupie. Całość konstrukcji wykonana jest z najwyższej jakości stali ocynkowanej. Dzięki temu nawet najbardziej gwałtowne zjawiska atmosferyczne nie zagrażają produkowanym przez nas billboardom wielkoformatowym. Konstrukcje są wytrzymałe, przystosowane do ekspozycji materiału przez wiele lat.

Nie wystarczy Ci ogromny rozmiar billboardów wielkoformatowych? Chcesz jeszcze bardziej zwiększyć swoją widoczność? W takim razie polecamy nasze opcje dodatkowe. Na Twoje życzenie wyposażymy tablicę w oświetlenie górne. Tym samym billboard będzie doskonale widoczny w każdych warunkach oświetleniowych. Jeśli chciałbyś, aby oświetlenie zmieniało kolory i zapewniało wyjątkowe wrażenia wizualne, mamy dla Ciebie modułowy system LED.

bilboardy wielkoformatowe_

Billboard – wielkoformatowy

Warianty tablicy

Billboard występuje w wersji jednostronne i dwustronnej.

 

Tablice są modułowe ułatwiają montaż bez użycia ciężkiego sprzętu. 

Stal

100 % stal atestowana.

Konstrukcja

Profile stalowe zamknięte, ocynkowana ogniowo o
przekroju 40x40x3mm 
oraz
30x30x3mm.

Stabilność

Stopy żelbetowe prefabrykowane o wymiarach 250x50x50cm

gwarantują stabilność całej konstrukcji w każdej strefie wiatrowej.

Dodatkowe stężenia stalowe zapewniają dodatkową ochronę w każdych warunkach pogodowych.

Opcje dodatkowe

Możliwość oświetlenia LED na wysięgnikach.

Profile aluminiowe na taśmę Kedrową ułatwiające montaż oraz zwiększające trwałość baneru.

Wydruk na materiale Blackout oraz montaż.

Gwarancja 24 miesiące

Udzielamy gwarancji 24 miesiące.

Wymiary billboardów:
12x4 m
18x6 m
Wymiary plakatu:
11,9 x 3,9 m
17,9x5,9 m

Bilboardy wielkoformatowe

Daj się zauważyć. Wybierz nasze super wytrzymałe billboardy wielkoformatowe o szerokości ponad 6 metrów!

Billboardy wielkoformatowe

Chcesz, aby Twój przekaz został dostrzeżony z daleka? Zależy Ci, aby zostać zauważonym? W takim razie postaw na największy format dostępny na rynku. Oferujemy billboardy wielkoformatowe o maksymalnej przekątnej tablicy. Dzięki temu bez względu na lokalizację billboardu, umieszczony na nim przekaz zostanie dostrzeżony przez każdego. Estetyczne wykonanie tablicy oraz podstawy, na której stoi, dopełni doskonałego efektu.

Billboardy wielkoformatowe są wykorzystywane głównie przy autostradach i drogach szybkiego ruchu. Rzadko pojawiają się w miastach, ze względu na brak dostatecznej przestrzeni. Umieszczając billboard wielkoformatowy przy drodze, zyskujesz pewność, że każdy, kto obok niego przejedzie, bez trudu go zauważy. Nie ma nawet konieczności montażu billboardu zaraz przy drodze. Może on stanąć w pewnym oddaleniu. Efekt i tak będzie więcej niż zadowalający.

megaboard

Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie