Bilboard przestawny - na jednej nodze

Billboardy przestawne na jednej nodze – stabilność i mobilność

Billboardy przestawne to rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko postawić reklamę, z perspektywą jej przenosin w przyszłości. Pomimo podstawy jednosłupowej, dzięki wykonaniu konstrukcji zgodnie z normami obciążenia wiatrem billboard zapewnia bezpieczną ekspozycję reklamy w każdych warunkach. Konstrukcja jest obciążona krawężnikiem drogowym, co stanowi dopełnienie w kwestii bezpieczeństwa.

Billboard przestawny na jednej nodze to stabilna, masywna reklama, której ekspozycja nie wymaga dużej przestrzeni. Co ważne, stabilność konstrukcji jest zapewniona bez stałego wiązania billboardu z podłożem, dzięki czemu nie jest konieczne uzyskanie zgody na budowę. Ponadto konstrukcja może zostać w dolnej chwili zdemontowana i przeniesiona w inną lokalizację.

montaż billboardu
billboard przestawny na jednej nodze

Billboard przestawny (na jednej nodze)

Stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja zaprojektowana zgodnie z normą PN-77 B-02011.

ekran z paneli INTERLOCK OMEGA

w komplecie rama okalająca ekran szerokości 70mm kolor RAL 9006 ( srebrny/szary ) + narożniki.

Rama oklejająca ekran

W komplecie rama oklejająca ekran szerokości 70 mm RAL 9006, narożniki, mocowania ramion do słupów, haki omega (po 1 szt. na wzmocnienie omega).

Słupy oczyszczane strumieniowo

Słupy oczyszczane strumieniowo, malowane antykorozyjnie podkładem + farbą nawierzchniową.

Termin realizacji 7-14 dni roboczych

Realizujemy zlecenia w przeciągu od 7 do 14 dni roboczych.

Możliwość podświetlenia LED

  • modułowy system do podświetleń LED
  • niski pobór mocy
  • niesamowite wrażenia
  • różne kolory podświetleń

Gwarancja 24 miesiące

Udzielamy gwarancji 24 miesiące.

Wymiary tablic:
Euro 6 Euro 12 Euro 18
344x214 cm
516x252 cm
602x314 cm
Wymiary plakatu:
Euro 6 Euro 12 Euro 18
330x200 cm
504x238 cm
588x300 cm

Billboard na miarę potrzeb

Dostosuj wymiary billboardu do swoich potrzeb. Wybierz konstrukcję na jednej nodze w jednej z trzech opcji: Euro 6, Euro 12 lub Euro 18.

Billboardy o wszechstronnym zastosowaniu

Billboardy na jednej nodze to konstrukcje uniwersalne. Stanowią doskonałą alternatywę dla większych konstrukcji dwunożnych zawsze wtedy, gdy miejsce na podłożu jest ograniczone. Zwyczajnie jeden słup podtrzymujący tablicę zajmuje mniej miejsca niż dwa. Billboard jednonożny wymaga również wykorzystania mniejszej ilości materiałów, co przekłada się na obniżenie kosztów produkcji.

Nasza propozycja billboardowa to nie tylko konstrukcje stabilne i wytrzymałe, ale również wyjątkowo estetyczne. Oczyszczanie strumieniowe słupów gwarantuje gładką powierzchnię, natomiast antykorozyjna powłoka, w połączeniu z farbą nawierzchniową, zapewniają nieskazitelną estetykę na lata. Ekran z paneli INTERLOCK OMEGA to doskonała podstawa dla Twojej reklamy, podświetlanej diodami LED o niskim poborze energii.

Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie