MEGABOARD

Billboard na stopie rurowej

Megaboard, czyli billboard na stopie rurowej, to szczególny rodzaj billboardu przestawnego. Podstawa, na której utrzymywana jest konstrukcja, cechuje się większą masywnością niż w przypadku pozostałych billboardów przestawnych. Dlatego Megaboard nie wymaga stosowania dodatkowych obciążeń w postaci krawężników drogowych. Jednocześnie, tak samo jak wszystkie billboardy przestawne, megaboard może być przenoszony z miejsca na miejsce.

Zdaniem wielu megaboardy to najbardziej estetyczne z billboardów przestawnych. Masywna konstrukcja oraz szeroka podstawa prezentują się bardzo solidnie. Rzeczywiście konstrukcja jest solidna, dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz przygotowaniu projektu zgodnie z normą PN-77 B-02011.

montaż megaboard

Billboard – Megaboard - trwale związany z gruntem (na jednej stopie rurowej)

Stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja zaprojektowana zgodnie z normą PN-77 B-02011.

Opcje dodatkowe
  • podesty do obsługi z linką nad ekran
  • oświetlenie górne
  • obudowa na słup
Możliwość podświetlenia LED
  • modułowy system do podświetleń LED
  • niski pobór mocy
  • niesamowite wrażenia
  • różne kolory podświetleń
Gwarancja 24 miesiące

Udzielamy gwarancji 24 miesiące.

Wymiary ekranu
602x314 cm (trzy ramiona "U")

Megaboard jest właśnie dla Ciebie

Megaboardy przestawne to jeden z najbardziej uniwersalnych billboardów, który sprawdza się w różnorodnych lokalizacjach.

Megaboard w mieście i poza nim

Megaboard doskonale wpisuje się w przestrzeń miejską. Pomimo swojej masywności, podstawa nie zajmuje dużo miejsca. Ponadto pojawiając się w mieście, często pełni funkcję słupka wykorzystywanego przez mieszkańców. Tym samym konstrukcja billboardowa staje się nie tylko przestrzenią reklamową, ale również użyteczną częścią przestrzeni publicznej. Jednocześnie megaboardy to wciąż dobry wybór na podstawę reklamy eksponowanej poza miastem, np. przy autostradach.

Konstrukcja megaboard to sposób na uwidocznienie reklamy w każdym miejscu i w każdych warunkach. Wyraźne oświetlenie LED w wielu kolorach gwarantuje widoczność reklamy również po zmroku. Jednocześnie zapewnia oszczędność dzięki energooszczędności instalacji LED. Oferujemy również szereg opcji dodatkowych, jak np. oświetlenie górne, ale też obudowa na słup czy podesty z linką na ekran.

Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie