MEGABOARD TRWALE ZWIĄZANY Z GRUNTEM

Billboardy trwale związane z gruntem – Megaboard

Megaboard trwale związany z gruntem to jedna z najbardziej imponujących konstrukcji wśród wszystkich billboardów. Solidna, metalowa podstawa to rozwiązanie nie tylko trwałe, ale też wyjątkowo nowoczesne. W połączeniu z innowacyjnym ekranem z paneli INTERLOCK OMEGA, otrzymujemy megaboard o niezwykłej, dostojnej prezencji.

Wykonanie billboardu zgodnie z wymogami normy PN-77 B-02011 oraz połączenie komponentów za pomocą śrub OMEGA gwarantują stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Natomiast oczyszczanie strumieniowe metalu, powłoka antykorozyjna i farba nawierzchniowa są gwarancją nieskazitelnej estetyki megaboardu przez długie lata.

montaż billboardu

Billboard – Megaboard - trwale związany z gruntem (na jednej stopie rurowej)

Stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja zaprojektowana zgodnie z normą PN-77 B-02011.

Opcje dodatkowe
  • podesty do obsługi z linką nad ekran
  • oświetlenie górne
  • obudowa na słup
Możliwość podświetlenia LED
Accordion Content
Gwarancja 24 miesiące
Accordion Content
Wymiary ekranu
602x314 cm (trzy ramiona "U")

Imponujący megaboard łatwy w montażu

Pomimo masywności konstrukcji, starannie opracowane procedury oraz doświadczenie umożliwiają nam łatwy montaż megaboardu.

Optymalne wymiary niezwykłego megaboardu

Konstrukcję megaboardu tworzą trzy ramiona “U”, o wymiarach 602×314 mm. Rozmiar konstrukcji nie jest przypadkowy. Został określony po długim procesie poszukiwań optymalnego rozwiązania, które zapewni widoczność zawartości tablicy, a jednocześnie zagwarantuje zgrabną sylwetkę konstrukcji.

Zdajemy sobie sprawę, jak kluczową kwestią jest właściwa ekspozycja materiałów marketingowych. Dlatego też oferujemy opcjonalne wyposażenie megaboardu w podświetlenie LED w wielu kolorach. Istnieje również możliwość montażu górnej instalacji oświetleniowej.

megaboard

Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie