POZNAJ INTERBOARD

O nas

Interboard to firma specjalizująca się w produkcji billboardów oraz poszczególnych elementów tych konstrukcji. Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, z doświadczeniem zebranym w trakcie wieloletniej współpracy z najbardziej renomowanymi krajowymi markami. Działamy rzetelnie i fachowo, dbając o detale podczas produkcji billboardów oraz o udane relacje z klientami. Troszcząc się o najwyższą jakość  oferowanych produktów, stale doskonalimy procesy produkcji oraz inwestujemy w nowe technologie.

Nawiązując z nami współpracę, mogą Państwo liczyć nie tylko na otrzymanie najwyższej jakości billboardów, ale również na profesjonalne doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań marketingowych. Zdajemy sobie sprawę, jak istotna w każdym biznesie jest reklama. Podpowiadamy, które z naszych propozycji będą stanowiły dla Państwa najlepsze opcje, a później zajmujemy się ich realizacją. Dowodem naszego profesjonalizmu są liczne pozytywne opinie klientów, którzy zdecydowali się już skorzystać z naszych usług. Zachęcamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy.

Poznaj opinie klientów

Firma zdecydowanie warta polecenia! Fachowe doradztwo, solidne wykonanie zamówionego bilboardu oraz szybki czas realizacji.

Doskonała jakość wykonania bilboardu. Stabilna masywna reklama, solidna konstrukcja. Polecam firmę Interboard.

Podświetlony bilboard to był bardzo dobry wybór. Dziękujemy za profesjonalne doradztwo i sprawną realizację zamówienia.