BILBOARDY NAŚCIENNE

Billboardy naścienne
na lata

Produkujemy metalowe billboardy naścienne z atestowanych materiałów. Stabilna konstrukcja zapewnia wytrzymałość i najwyższą estetykę billboardów. Ramiona, panele, śruby Omega oraz pozostałe elementy tablicy zostały pokryte cynkiem gwarantującym odporność na czynniki korozyjne.

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Dlatego udzielamy 2-letniej gwarancji na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Odpowiednia konserwacja konstrukcji daje możliwość korzystania z tablic przez zdecydowanie dłuższy czas, z zachowaniem ich doskonałej prezencji.

montaż billboardu

BILBOARDY NAŚCIENNE STANDARD

Stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja zaprojektowana zgodnie z normą PN-77 B-02011.

ekran z paneli INTERLOCK OMEGA

w komplecie rama okalająca ekran szerokości 70mm kolor RAL 9006 ( srebrny/szary ) + narożniki.

Termin realizacji 1-7 dni roboczych

Realizujemy zlecenia w przeciągu od 1 do 7 dni roboczych.

Możliwość podświetlenia LED
  • modułowy system do podświetleń LED
  • niski pobór mocy
  • niesamowite wrażenia
  • różne kolory podświetleń
Gwarancja 24 miesiące

Udzielamy gwarancji 24 miesiące.

Wymiary tablic:
Euro 6 Euro 12 Euro 18
344x214 cm
516x252 cm
602x314 cm
Wymiary plakatu:
Euro 6 Euro 12 Euro 18
330x200 cm
504x238 cm
588x300 cm

Billboardy naścienne na każdą potrzebę

Oferujemy billboardy o uniwersalnej konstrukcji, w 3 wymiarach do wyboru

Billboardy na ścianę
i nie tylko

Jak sama nazwa wskazuje, podstawowym przeznaczeniem billboardów naściennych jest montaż na ścianie. Konstrukcja tablic i ekranów predysponuje ten typ billboardów do umieszczania na elewacjach budynków, ale również na konstrukcjach reklamowych. Oferowane przez nas billboardy na ścianę świetnie sprawdzą się we wnętrzach, ale również na otwartej przestrzeni. Wiatr, promienie UV, czy wilgoć są niestraszne konstrukcji ze stali ocynkowanej.

Posiadamy billboardy w wystandaryzowanych wymiarach: Euro 6, Euro 12 i Euro 18. Podobnie tablice na billboardach naściennych spełniają normy standardów: Euro 6, Euro 12 i Euro 18. Ekrany billboardów to nie tylko konstrukcje stabilne i wytrzymałe, ale również innowacyjne estetycznie. Wyposażyliśmy je w modułowy system podświetleń LED. Dzięki temu zaprezentujesz swoją reklamę atrakcyjnie, w wybrany przez siebie sposób, za sprawą możliwości wyboru koloru światła. Niski pobór mocy zapewnia niskie opłaty eksploatacyjne.

bilboardy naścienne

Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie