Bilboard trwale związany z gruntem - na dwóch nogach

Billboard w gruncie to instalacja na wiele lat

Billboard na dwóch nogach, trwale związany z gruntem, to jeden z najmasywniejszych billboardów w naszej ofercie. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest maksymalna wytrzymałość konstrukcji. Doskonała wytrzymałość na obciążenie wietrzne idzie w parze z odpornością na działanie zjawisk atmosferycznych, dzięki powłoce antykorozyjnej i farbie nawierzchniowej.

Nie chcemy być gołosłowni, zapewniając o trwałości naszych produktów, dlatego oferujemy aż 24 miesiące gwarancji. Wszelkie ewentualne uszkodzenia, które wystąpią w tym okresie, bierzemy na swoje barki. Gwarancja dotyczy wszystkich elementów składowych konstrukcji.

montaż billboardu

Billboard trwale związany z gruntem (na dwóch nogach)

Stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja zaprojektowana zgodnie z normą PN-77 B-02011.

ekran z paneli INTERLOCK OMEGA

w komplecie rama okalająca ekran szerokości 70mm kolor RAL 9006 ( srebrny/szary ) + narożniki.

Rama oklejająca ekran

W komplecie rama oklejająca ekran szerokości 70 mm RAL 9006, narożniki, mocowania ramion do słupów, haki omega (po 1 szt. na wzmocnienie omega).

Słupy oczyszczane strumieniowo

Słupy oczyszczane strumieniowo, malowane antykorozyjnie podkładem + farbą nawierzchniową.

Termin realizacji 1-7 dni roboczych
Accordion Content
Możliwość podświetlenia LED
Accordion Content
Gwarancja 24 miesiące
Accordion Content
Wymiary tablic:
Euro 6 Euro 12 Euro 18
344x214 cm
516x252 cm
602x314 cm
Wymiary plakatu:
Euro 6 Euro 12 Euro 18
330x200 cm
504x238 cm
588x300 cm

Billboard w kilka dni

Doświadczenie w produkcji billboardów pozwala nam realizować projekty natychmiast. Gotowy produkt dostarczymy Ci nawet w 1 dzień po złożeniu zamówienia.

Stabilny billboard w najlepszym wydaniu

Wierzymy, że warunkiem skuteczności marketingowej billboardów jest połączenie solidności z estetyką. Dlatego tworzymy stabilne konstrukcje o doskonałej prezencji. Słupy na których stoją billboardy związane z gruntem, są poddawane oczyszczaniu strumieniowemu, w celu uzyskania idealnie gładkiej powierzchni. Pokrywamy je warstwą antykorozyjną oraz farbą, aby uchronić konstrukcję przed śladami eksploatacji. Estetyczne wrażenie wywierają również rama okalająca ekran oraz podświetlenie LED.

Billboardy trwale związane z gruntem, na dwóch nogach, to konstrukcje przeznaczone do wieloletniego użytku. Ich zastosowanie jest wszechstronne. Doskonale sprawdzą się przy drogach szybkiego ruchu, jak również w miastach. Należy jednak pamiętać, że postawienie jakiejkolwiek konstrukcji zagłębianej w gruncie wymaga uzyskania zezwolenia na budowę.

Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie