Bilboard przestawny - na dwóch nogach

Billboard na dwóch nogach z możliwością zmiany lokalizacji

Billboardy przestawne na dwóch nogach to konstrukcje, które pod względem masywności niewiele ustępują swoim odpowiednikom trwale związanym z gruntem. Stabilna konstrukcja prezentuje się dostojnie, umożliwiając widoczną z daleka ekspozycję reklam. Brak stałego połączenia z podłożem daje możliwość relatywnie prostego demontażu tablicy i przeniesienia jej w inne miejsce.

Strategie i plany ulegają zmianom. Dzisiaj doskonała lokalizacja reklamy z czasem może przestać być optymalna. Decydując się na billboard przestawny na dwóch nogach, nie musisz się tym martwić. W razie potrzeby istnieje możliwość przeniesienia konstrukcji w dowolne miejsce. Dzięki wykonaniu konstrukcji w zgodzie z normą PN-77 B-02011 oraz pokryciu powierzchni cynkiem, billboardy przestawne na dwóch nogach mogą stanowić podstawę dla materiałów reklamowych przez wiele lat.

Billboard przestawny (na dwóch nogach)

Stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja zaprojektowana zgodnie z normą PN-77 B-02011.

ekran z paneli INTERLOCK OMEGA

w komplecie rama okalająca ekran szerokości 70mm kolor RAL 9006 ( srebrny/szary ) + narożniki.

Rama oklejająca ekran

W komplecie rama oklejająca ekran szerokości 70 mm RAL 9006, narożniki, mocowania ramion do słupów, haki omega (po 1 szt. na wzmocnienie omega).

Słupy oczyszczane strumieniowo

Słupy oczyszczane strumieniowo, malowane antykorozyjnie podkładem + farbą nawierzchniową.

Balast z krawężnika drogowego

Balast z krawężnika drogowego 100x15x30 cm.

Termin realizacji 7-14 dni roboczych

Realizujemy zlecenia w przeciągu od 7 do 14 dni roboczych.

Możliwość podświetlenia LED
  • modułowy system do podświetleń LED
  • niski pobór mocy
  • niesamowite wrażenia
  • różne kolory podświetleń
Gwarancja 24 miesiące

Udzielamy gwarancji 24 miesiące.

Wymiary tablic:
Euro 6 Euro 12 Euro 18
344x214 cm
516x252 cm
602x314 cm
Wymiary plakatu:
Euro 6 Euro 12 Euro 18
330x200 cm
504x238 cm
588x300 cm

Billboardy przestawne na dwóch nogach u Ciebie nawet w tydzień

Optymalizacja procesów produkcji umożliwia nam błyskawiczną realizację projektów. Zamówiony billboard otrzymasz w czasie 7 do 14 dni.

Czy billboard przestawny na dwóch nogach to dobre rozwiązanie?

Oferujemy szeroki wybór billboardów. Decyzja dotycząca tego, na którym z nich umieścić reklamę, powinna być uzależniona od wielu czynników, takich jak przede wszystkim: miejsce ekspozycji banera, wymiary plakatu, adresaci przekazu reklamowego, stałość lokalizacji reklamy. Billboard przestawny na dwóch nogach to rozwiązanie, które sprawdza się jako tablica reklamowa przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach. Jest dobrą opcją w przypadku planowanych zmian lokalizacji reklamy.

Proponowany przez nas billboard na dwóch nogach to gwarancja doskonałej widoczności reklamy. Wysoki, masywny billboard jest widoczny z daleka. Ponadto umożliwia ekspozycję materiałów przez całą dobę, dzięki oświetleniu LED w różnych kolorach. Sam wybierasz, jak chcesz podświetlać tablicę. Zawsze jednak zrobisz to niskim kosztem dzięki energooszczędności diod LED.

Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie

EnglishFrenchGermanPolishRussian