Bilboard przestawny - na dwóch nogach

Billboard na dwóch nogach z możliwością zmiany lokalizacji

Billboardy przestawne na dwóch nogach to konstrukcje, które pod względem masywności niewiele ustępują swoim odpowiednikom trwale związanym z gruntem. Stabilna konstrukcja prezentuje się dostojnie, umożliwiając widoczną z daleka ekspozycję reklam. Brak stałego połączenia z podłożem daje możliwość relatywnie prostego demontażu tablicy i przeniesienia jej w inne miejsce.

Strategie i plany ulegają zmianom. Dzisiaj doskonała lokalizacja reklamy z czasem może przestać być optymalna. Decydując się na billboard przestawny na dwóch nogach, nie musisz się tym martwić. W razie potrzeby istnieje możliwość przeniesienia konstrukcji w dowolne miejsce. Dzięki wykonaniu konstrukcji w zgodzie z normą PN-77 B-02011 oraz pokryciu powierzchni cynkiem, billboardy przestawne na dwóch nogach mogą stanowić podstawę dla materiałów reklamowych przez wiele lat.

montaż billboardu
billboard przestawny

Billboard przestawny (na dwóch nogach)

Stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja zaprojektowana zgodnie z normą PN-77 B-02011.

ekran z paneli INTERLOCK OMEGA

w komplecie rama okalająca ekran szerokości 70mm kolor RAL 9006 ( srebrny/szary ) + narożniki.

Rama oklejająca ekran

W komplecie rama oklejająca ekran szerokości 70 mm RAL 9006, narożniki, mocowania ramion do słupów, haki omega (po 1 szt. na wzmocnienie omega).

Słupy oczyszczane strumieniowo

Słupy oczyszczane strumieniowo, malowane antykorozyjnie podkładem + farbą nawierzchniową.

Balast z krawężnika drogowego

Balast z krawężnika drogowego 100x15x30 cm.

Termin realizacji 7-14 dni roboczych

Realizujemy zlecenia w przeciągu od 7 do 14 dni roboczych.

Możliwość podświetlenia LED
  • modułowy system do podświetleń LED
  • niski pobór mocy
  • niesamowite wrażenia
  • różne kolory podświetleń
Gwarancja 24 miesiące

Udzielamy gwarancji 24 miesiące.

Wymiary tablic:
Euro 6 Euro 12 Euro 18
344x214 cm
516x252 cm
602x314 cm
Wymiary plakatu:
Euro 6 Euro 12 Euro 18
330x200 cm
504x238 cm
588x300 cm

Billboardy przestawne na dwóch nogach u Ciebie nawet w tydzień

Optymalizacja procesów produkcji umożliwia nam błyskawiczną realizację projektów. Zamówiony billboard otrzymasz w czasie 7 do 14 dni.

Czy billboard przestawny na dwóch nogach to dobre rozwiązanie?

Oferujemy szeroki wybór billboardów. Decyzja dotycząca tego, na którym z nich umieścić reklamę, powinna być uzależniona od wielu czynników, takich jak przede wszystkim: miejsce ekspozycji banera, wymiary plakatu, adresaci przekazu reklamowego, stałość lokalizacji reklamy. Billboard przestawny na dwóch nogach to rozwiązanie, które sprawdza się jako tablica reklamowa przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach. Jest dobrą opcją w przypadku planowanych zmian lokalizacji reklamy.

Proponowany przez nas billboard na dwóch nogach to gwarancja doskonałej widoczności reklamy. Wysoki, masywny billboard jest widoczny z daleka. Ponadto umożliwia ekspozycję materiałów przez całą dobę, dzięki oświetleniu LED w różnych kolorach. Sam wybierasz, jak chcesz podświetlać tablicę. Zawsze jednak zrobisz to niskim kosztem dzięki energooszczędności diod LED.

Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie