SZYLDY I TABLICE REKLAMOWE

Tablice i szyldy reklamowe wysokiej jakości – szeroki wybór

Zajmujemy się tworzeniem tablic reklamowych. Tablica reklamowa z Twoją reklamą w widocznym miejscu znaczy więcej niż neon nad firmą. Mimowolnie zwraca się na nią uwagę, jadąc samochodem, rowerem, idąc, biegnąc, czy przejeżdżając na hulajnodze. W dodatku szyld reklamowy widziany codziennie, np. w drodze do pracy i z powrotem, zapada w pamięć. Jednak tylko wtedy, gdy znajduje się na tablicy reklamowej wysokiej jakości, odpornej m.in. na zmienne warunki pogodowe. U nas zamówisz wiele różnych billboardów, więc łatwo dopasujesz konkretną konstrukcję do swoich oczekiwań.

Tablice i szyldy mogą być zainstalowane na ścianie, gruncie, jak również solidnie związane z podłożem. Szyldy reklamowe są zawsze świetnie widoczne, niezależnie od tego, czy wybierzesz konstrukcję ścienną, na jednej nodze, czy na dwóch. Proponujemy wspomniane wyżej wymiary standardowe, a jednocześnie zachęcamy do skorzystania z billboardów o jeszcze większych rozmiarach. Do takich zaliczają się właśnie tablice megaboard oraz najdłuższe, longboard.

tablice reklamowe
bilboard reklama

PRODUCENT TABLIC REKLAMOWYCH - INFORMACJE

Z czego i jak są wykonane nasze tablice reklamowe?

Wewnętrzne i zewnętrzne szyldy reklamowe, które znajdziesz w naszej ofercie, wykonujemy z najlepszego gatunkowo, atestowanego metalu. Precyzyjnie dobraliśmy ten materiał, by gwarantował stuprocentową stabilność wszędzie tam, gdzie zechcesz zamontować nasze billboardy. By zabezpieczyć ten trwały i solidny surowiec przed niepożądanym skutkiem długotrwałej ekspozycji na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, pokryliśmy każdą część cynkiem.

W ten sposób masz pewność, że zarówno Twoja reklama, jak i cała konstrukcja będą prezentować się nienagannie nawet w dłuższej perspektywie czasu. Cynk znajduje się na wszystkich elementach, w tym między innymi na ramionach, śrubach Omega i panelach, które są szczególnie narażone na postępującą korozję.

Zamawiając tablice i tabliczki reklamowe z PCV lub dibond właśnie w naszej firmie, wiesz, że możesz liczyć na ich niezawodność. Potwierdzamy ją, udzielając dwuletniej gwarancji. Można z niej skorzystać, gdyby pojawiły się uszkodzenia mechaniczne lub powstałe w wyniku korozji.

Podświetlane billboardy – estetyczne i czytelne także po zmroku

Zewnętrzna reklama nie każdemu wydaje się dobrym pomysłem. Wiele osób myśli sobie, że ok za dnia wszystko widać, jak należy, ale co wtedy, gdy zapada zmrok i nadchodzi noc? My nie tylko znaleźliśmy odpowiedź na to frapujące pytanie, ale również nasz pomysł wcieliliśmy w życie.

Proponujemy Ci więc tablice reklamowe wyposażone w specjalny, modułowy system. Gwarantuje wyraziste podświetlenie LED, które można dopasować pod względem barwy światła, jak i rozmieszczenia diod. Dzięki temu Twoja reklama pozostaje widoczna również wtedy, gdy inne tablice tego typu muszą czekać na ponowny wschód słońca.

Tablice reklamowe doskonale wpisuje się w życie na mieście. To często zaczyna się właśnie w godzinach popołudniowych, dlatego też nasza oferta jest wyjątkowo atrakcyjna. Ledowe moduły pozwalają znacznie więcej, niż tylko podświetlić wielkoformatową reklamę. Ich obecność sprawia, że zaprezentujesz swoją ofertę na billboardzie dokładnie tak, jak chcesz.

Dokładniej, tak jak oczekują tego Twoi potencjalni odbiorcy – z rozmachem, z efektem WOW, więc każdy, kto zobaczy Twoją reklamę, przypomni sobie o Twoich produktach lub usługach w odpowiednim momencie. 

Tablica reklamowa w różnych, standardowych wymiarach

Produkty, które zamówisz w naszej ofercie, odpowiadają popularnym standardom akceptowanym na terenie Unii Europejskiej. Proponujemy Ci je w wymiarze Euro 6, Euro 12 oraz Euro 18. Standardowa wielkość pozwala w łatwy sposób dopasować reklamę do dostępnej powierzchni.

Nie masz więc najmniejszej obawy, że trzeba będzie zapłacić więcej za druk Twojej reklamy. Nie musisz też martwić się tym, że podczas przyklejania okaże się, że część wychodzi poza ramę lub że plakat jest mniejszy, niż powinien być. Wszystko będzie pasować idealnie, dlatego wyjdziesz do klienta z jak najlepszą prezencją swojej firmy i swojej oferty.

Zadziała praktycznie każdy szczegół – estetyka konstrukcji tablic, a także efektowne i atrakcyjne wyeksponowanie reklamy, także za pomocą oświetlenia. Wymiary plakatu i konstrukcji są dobrane w sam raz, więc również i pod tym względem cały billboard może zrobić jak najlepsze wrażenie i wpłynąć, chociażby na chęć zapoznania się z ofertą Twojej firmy.

Mobilne reklamy nieprzytwierdzone do podłoża

Tablice reklamowe nieprzytwierdzone do gruntu, możesz w łatwy i szybki sposób przestawić w inne miejsce. Wszystkie billboardy, które proponujemy, mają system podświetlania LED, a także są wyposażone w jedną lub w dwie nogi (poza ściennymi). Dzięki temu bez trudu dostosujesz je np. do ukształtowania terenu, czy do przestrzeni, na jakiej mają się znaleźć.

Nasze konstrukcje są stabilne, dlatego niestraszne są im silne podmuchy wiatru, ulewy, czy gradobicie. Dotyczy to również tych najdłuższych billboardów typu longboard. Są doskonale widoczne już z bardzo daleka, więc nie ma takiej możliwości, by je przeoczyć, czy w ogóle nie zwrócić na nie uwagi. Ze względu na swoje wymiary, mogą stać się nawet punktem orientacyjnym, który ludzie będą wskazywać, gdyby na przykład chcieli spotkać się na mieście.

Ścienne billboardy najprostsze w montażu

Bilboardy naścienne cieszą się największym powodzeniem. Być może z uwagi na łatwość, z jaką można je przymocować do dowolnej nawierzchni. Znajdują zastosowanie zarówno na ścianach budynków na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Możesz na nich zamieścić typową reklamę, jak również ciekawy, designerski plakat, który będzie oddziaływał na Twoich klientów, jak i na pracowników, czy ewentualnych partnerów biznesowych. Duży billboard na powitanie, gdy przekracza się próg lokalu, zawsze robi wrażenie, tym bardziej że jego obecność nie jest standardem. Te tablice udaje się najłatwiej wkomponować w dostępną przestrzeń, dlatego warto postawić na krzykliwą reklamę, która wyróżni się np. na tle miejskiej architektury.

Jedno i dwustronne tablice informacyjne na Twoją reklamę

Jednostronna tablica reklamowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie za nią będą znajdować się różnego rodzaju zabudowania. Nie ma wtedy możliwości, by dostrzec taką konstrukcję z innego położenia, jak od frontu. Inaczej jest w przypadku billboardów, które są usytuowane w centrum większej przestronnej przestrzeni.

Wtedy najlepiej zainwestować w nasze dwustronne tablice, które są widoczne z każdej strony. Masz wówczas pewność, że Twoją reklamę będzie można dostrzec niezależnie od tego, czy idzie się z prawej strony danego placu, czy z lewej.

Tablice i szyldy reklamowe

Tablice informacyjne dostępne w różnych wariantach wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Szerokie zastosowanie tablic reklamowych z naszej oferty

Tablice i szyldy dla firm mają bardzo wiele zastosowań. Tablice można zainstalować w centrum miasta, na obrzeżach, na trasie przejazdowej, jak również w każdym innym miejscu, które się do tego nadaje. Nasza fachowa ekipa zajmuje się zarówno produkcją, montażem, jak i konserwacją konstrukcji billboardów, które u nas zamówisz. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą billboardów. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą, zdając sobie sprawę, że nie codziennie korzysta się z takiej formy promocji. Nasza oferta jest atrakcyjna także pod względem ceny. Naszą firmę charakteryzuje także sprawna dostawa.

tablice reklamowe, bilboard reklama
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie