LONGBOARD

Longboard – billboard nie do przeoczenia

Longboard to najdłuższy z billboardów, jakie mamy do zaoferowania. Spraw, aby nikt nie przeoczył Twojego komunikatu. Oferujemy longboard trwale związany z gruntem, stawiany na dwóch słupach zagłębionych w ziemi. Niezwykle szeroki ekran sprawia, że nie musisz się ograniczać w kwestii treści marketingowych. Umieść na tablicy cały przekaz, który stanie się widoczny nawet z najdalszych odległości.

Pomimo ogromnej szerokości, longboard to całkowicie stabilna konstrukcja. Nie grozi mu ani silny wiatr, ani inne zjawiska atmosferyczne. Profesjonalne zagłębienie słupów w gruncie jest gwarantem trwałości konstrukcji, której elementy są połączone wzmocnionymi śrubami OMEGA. Całość konstrukcji pokrywa powłoka cynkowa o właściwościach antykorozyjnych.

Billboard – Longboard - trwale związany z gruntem

Tablica jednostronna lub dwustronna "H"
Accordion Content
Stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja

ekran z paneli INTERLOCK OMEGA

w komplecie rama okalająca ekran szerokości 70mm kolor RAL 9006 ( srebrny/szary ) + narożniki.

Możliwość podświetlenia LED
Accordion Content
Gwarancja 24 miesiące
Accordion Content
Wymiary tablic:
Wysokość
214 cm
252 cm
300 cm
400 cm

Longboard – daj się dostrzec z każdej strony

Polecamy wybór longboardu z dwustronnym ekranem. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że każdy zauważy Twój materiał reklamowy.

Kompletny longboard na każdą potrzebę

Oferujemy kompletny billboard typu longboard, o wszechstronnym zastosowaniu. Najistotniejszym elementem konstrukcji jest wydłużony ekran wykonany z paneli INTERLOCK OMEGA. W komplecie z ekranem oferujemy ramę okalającą oraz narożniki. Wszystko dla maksymalnego zabezpieczenia tablicy oraz uzyskania doskonałej estetyki ekranu.

W zestawie billboardu na stałe związanego z gruntem typu longboard, oferujemy również opcjonalnie podświetlenie typu LED. Dzięki wielokolorowym diodom LED Twój materiał będzie jeszcze lepiej widoczny. Montaż oświetlenia zalecamy przede wszystkim w przypadku, gdy longboard docelowo ma stanąć w nieoświetlonej lokalizacji, na przykład przy drodze szybkiego ruchu.

megaboard

Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie