KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Reklama dopasowana do wymagań Twoich klientów

Konstrukcje reklamowe jakie proponujemy, wytwarzamy z uwzględnieniem obecnych trendów. Stawiamy na solidność oraz na precyzyjny profil każdego Twojego billboardu. Dbamy również o jego długą żywotność, a także o jak najdłuższą przydatność Twojej reklamy. Zamieszczając wielkoformatowy druk na naszych konstrukcjach, masz pewność, że nie wypłowieje i nie przebarwi się pod wpływem oddziaływania promieni słonecznych. Rama jest tak skonstruowana, by światło padające na reklamę, nie było ostre. Doradzimy także jak ustawić billboard, by promienie ultrafioletowe w ogóle nie pozostawały na Twojej reklamie. Wyraźny przekaz, nasycony kolorami to właśnie to, co potencjalni odbiorcy chcieliby zobaczyć. Coś, co przykuje ich uwagę, gdy będą oddawać się np. swoim rozmyślaniom. Tym czymś będzie Twój promocyjny przekaz widoczny na bezpiecznej, stabilnej konstrukcji. W naszej ofercie bilboardy przytwierdzone do podłoża oraz konstrukcje reklamowe wolnostojące.

konstrukcje reklamowe
konstrukcje reklamowe, konstrukcje reklamowe wolnostojące

PRZYDATNE INFORMACJE

Bilboardy na jednej nodze

Bilboardy które są wyposażone w jedną nogę, bardzo dobrze się prezentują. Patrząc na nie, przychodzi na myśl siła, stabilność, a także styl i wysoki standard. Jeżeli zależy Ci właśnie na tym, by Twoja reklama przykuwała uwagę, a zarazem wzbudzała właśnie takie odczucia, zdecyduj się na billboardy z naszej oferty, które stoją na jednej nodze.

Billboardy mobilne z jedną nogą

Konstrukcja reklamowa z jedną nogą może Ci się przydać, jeśli firma działa w kilku różnych lokalizacjach. A może chcesz sprawdzić, czy lepiej ustawić billboard przy samej siedzibie, czy może nieco dalej? W takich przypadkach najlepiej postawić właśnie na te konstrukcje, które można łatwo przenieść. Są stworzone do tego, więc nawet transport i podniesienie z gruntu w żaden sposób nie obniżą jakości takich billboardów. Ich konstrukcja jest wyjątkowo trwała, ponieważ wykonujemy ją z solidnego metalu, poddanego cynkowaniu. Oprócz tego noga ma odpowiednie wymiary, by mogła utrzymać ramę oraz dzielnie stawić czoła podmuchom wiatru.

Konstrukcje z jedną nogą montowane do gruntu

Konstrukcje reklamowe, które montujemy do gruntu, także sprawdzają się w wielu sytuacjach. Jeżeli już znalazłeś idealne miejsce dla swojej reklamy i wiesz, że właśnie w tej lokalizacji promocja oddziałuje najsilniej, wybierz billboard, który przytwierdzisz na stałe. W ten sposób zyskujesz przewagę nad konkurencją – nad tą faktyczną lub możliwą, która mogłaby się pojawić w okolicy. Nigdy nie wiadomo, kiedy taki moment nastąpi – może za kilka miesięcy, a może już następnego dnia. Mając przed swoją siedzibą taką konstrukcję, jesteś pewny, że nikt nie będzie już reklamować się w pobliżu w ten sposób. Jest to dobry pomysł także dlatego, że billboardy przytwierdzane na stałe na jednej nodze, regularnie konserwujemy, więc cały czas prezentują się tak samo efektownie, jak w dniu montażu.

Konstrukcje reklamowe wolnostojące mają szerokie zastosowanie

Konstrukcje reklamowe wolnostojące możesz postawić, gdzie tylko Ci odpowiada. Pozwala na to zarówno ich jakość wykonania, jak i fakt, że nie trzeba ich przytwierdzać do gruntu. To idealny sposób na oszczędność w Twojej firmie. Nie musisz kupować i montować billboardu w jednym miejscu. Zwłaszcza jeśli wiesz, że któregoś dnia Twoja instytucja znajdzie się pod innym adresem. Billboardu montowanego do gruntu często nie da się przystosować do innej przestrzeni. Z kolei konstrukcja wolnostojąca jest pod tym względem wyjątkowo uniwersalna.

Billboard wolnostojący to oszczędna inwestycja

Bilboardy wolnostojące są jedną z najbezpieczniejszych inwestycji, także pod względem finansowym. Wkładasz w nie swoje środki w zasadzie tylko raz, a będą Ci służyć bardzo długo. W dodatku każdą z nich wyposażyliśmy w specjalny system modułu LED, który zarazem pozwala wykorzystać cały potencjał drzemiący w tym billboardzie. Twoja reklama jest widoczna zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, a Ty nie wydajesz na tę funkcjonalność fortuny. Podświetlając billboard w nowoczesny, efektywny sposób, zużywasz minimum energii. LED to oświetlenie wyjątkowo wydajne, a zarazem niepobierające zbyt dużo prądu. W dodatku możesz nadać mu taką barwę, jaka sprawi, że Twoja reklama będzie prezentować się najkorzystniej. Uwzględniając otaczające miejskie światło po zmroku, stopień zanieczyszczenia powietrza, czy opady, łatwo dopasować kolor tak, by Twoja oferta była i widoczna i atrakcyjna pod względem wizualnym. Wszystko to osiągniesz niewielkim nakładem kosztów, a w dodatku inwestycja w nasz billboard powinna się szybko zwrócić.

Konstrukcje reklamowe wolnostojące postawisz w dowolnym miejscu

Konstrukcje reklamowe wolnostojące są mobilne i tak też mogą być postrzegane. Jeśli Twoja firma także wizerunkowo ma być odbierana za elastyczną i nowoczesną, warto postawić właśnie na takie rozwiązanie. Jeśli nie jesteś pewny, czy reklama na billboardzie przykuje uwagę wystarczająco dużej liczby odbiorców, zawsze możesz ustawić ją gdzie indziej. Nie stracisz na tym ani złotówki pod względem kosztów, poza ewentualnym wydatkiem na transport. Jak na przenosiny billboardu mogą zareagować potencjalni klienci? Nie musisz się raczej obawiać, że odbiorą to negatywnie. Może się okazać, że przenosząc billboard, tylko zwiększysz zasięg swojej reklamy. Ludzie docenią Twoje starania. Jeżeli wielu Twoich odbiorców kupuje również online, będą mieć świadomość, że to rodzaj testowania i badania gruntu. Zorientują się, że firma poszukuje miejsca, gdzie może spodziewać się największego zainteresowania swoją ofertą.

Na wolnostojący billboard nie jest potrzebne pozwolenie na budowę

Reklamowa wolnostojąca to idealny wybór, jeśli potrzebujesz solidnego billboardu na już. Nie trzeba ich przytwierdzać do gruntu, więc nie musisz starać się o żadne pozwolenia na budowę. Dzięki temu w zasadzie od razu, gdy je zamówisz, możesz liczyć, że niebawem uda się je postawić tam, gdzie byś chciał. Jeżeli Twoja strategia marketingowa jest już gotowa, wszelkiego rodzaju opóźnienia mogłyby sprawić, że jej powodzenie już na starcie byłoby wątpliwe. Z billboardem, który ustawisz na gruncie, nie masz takich obaw.

Billboardy wolnostojące o różnych wymiarach

Konstrukcje wolnostojące łatwo również dopasujesz do swojej konkretnej potrzeby. Jeśli chciałbyś promować się na większym formacie, wybierz odpowiednią wielkość naszych billboardów. Proponujemy Ci trzy standardowe rozwiązania, czyli Euro 6, Euro 12 i Euro 18. Oprócz tego możesz wybrać np. wersję znacznie większą, czyli megaboard albo najdłuższą – longboard. Istnieje również możliwość zestawienia kilku billboardów razem, by jeszcze bardziej zwiększyć powierzchnię wysokiej jakości paneli Interlock Omega. Masz wątpliwości, nie wiesz, jaki wymiar będzie dla Ciebie optymalny? Służymy Ci swoją pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że przygotowany dla Ciebie billboard w ogóle nie będzie odpowiadać Twoim konkretnym potrzebom.

KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Bezpieczne i stabilne konstrukcje reklamowe wolnostojące

Konstrukcje reklamowe wolnostojące nie sprawią Ci niemiłej niespodzianki. Na pierwszy rzut oka wydają się mniej stabilne od tych mocowanych do gruntu, ale to tylko takie wrażenie. W rzeczywistości nie moglibyśmy oferować Ci konstrukcji, która nie mogłaby sprostać różnym warunkom. Nasze billboardy są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe – nie wdaje się w nie korozja, nie przewracają się przy silnych podmuchach wiatru, a także pozostają niewzruszone na promienie ultrafioletowe. Inwestując w nasze konstrukcje reklamowe wolnostojące, wiesz, że to również wyjątkowo solidne billboardy. Każdy element jest wykonany z metalu, dlatego nie ma obawy o to, że ulegnie jakiemukolwiek uszkodzeniu. Masz na to naszą dwuletnią gwarancję, że nic złego nie powinno się stać pod tym względem. Do uszkodzenia nie dojdzie także z uwagi na specjalny próg zabezpieczający przed przewróceniem się konstrukcji. To bardzo solidna podstawa, by sądzić, że Twój billboard w zasadzie nie może się przechylić, przekrzywić, czy położyć na gruncie.

konstrukcje reklamowe, konstrukcje reklamowe wolnostojące
konstrukcje reklamowe wolnostojące

Pytania i odpowiedzi

Konstrukcje reklamowe – na jednej nodze czy na dwóch?

Konstrukcje reklamowe pozwalają marce wzbić się ponad przeciętność. Dzięki nim efektowny druk wielkoformatowy ma zapewnioną odpowiednią oprawę. Zupełnie jak obraz – bez ramy wygląda, jak amatorszczyzna, a z ramą zyskuje wyższy standard. W naszej ofercie możesz zamówić wiele billboardów, dlatego postaramy się przybliżyć Ci pokrótce każdy z nich. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy lepiej zainwestować w konstrukcję na jednej nodze, czy na dwóch, znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Kiedy wybrać billboardy na dwóch nogach?

Konstrukcje reklamowe na dwóch nogach sprawiają wrażenie lekkich, elastycznych, a także bardziej swojskich. Nie jest więc zaskoczeniem, że najczęściej znajdują zastosowanie na obrzeżach, czy nawet poza granicami miasta. Przeważnie zamawia się te, które wymagają instalacji do gruntu, gdyż dają poczucie bezpieczeństwa. Lepiej też znoszą zmienne warunki pogodowe, więc nie ma praktycznie ryzyka, że przy silnej wichurze taka konstrukcja się przewróci. Poza tym konstrukcje na dwóch nogach przytwierdzane do gruntu lepiej się prezentują wizualnie. Nie trzeba stosować żadnych dodatkowych elementów, by zapewnić im stabilne podparcie. Natomiast konstrukcje na dwóch nogach, które można postawić w różnych miejscach, pozwalają w pełni wykorzystać potencjał reklamy. Jeśli zauważysz, że konstrukcja ta nie przyciąga zbyt wielu odbiorców, zawsze możesz postawić ją bliżej centrum, czy w pobliżu obiektów powiązanych z Twoją firmą. Odbiorca nieraz zupełnie nieświadomie rejestruje, gdzie na mieście są zlokalizowane poszczególne sklepy i salony. A gdy nagle wyrośnie przed nim taka konstrukcja, na pewno łatwiej zapamięta nazwę Twojej instytucji oraz to, co oferuje.

Jakie oferujemy konstrukcje reklamowe na nogach?

Konstrukcje reklamowe na jednej bądź dwóch nogach dostępne w ofercie naszej firmy są solidne i w wielu wymiarach. Proponujemy Ci billboardy Euro 6, 12 lub 18, a także z jedną powierzchnią na Twój druk wielkoformatowy oraz z dwoma. Niezależnie od tego, czy gustujesz w billboardach mobilnych, czy stacjonarnych, każdy z nich będzie mieć nowoczesne i efektowne podświetlenie w postaci systemu modułowego LED. Zapewniamy również najwyższą jakość naszych konstrukcji – są odporne na rdzę, warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Jeśli przytrafią się awarie z tego powodu, możesz skorzystać z naszego gwarancyjnego serwisu. Bezpłatnie usuniemy wszelkie usterki do dwóch lat od momentu, gdy zdecydujesz się zainwestować w nasze konstrukcje. 

Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie