Billboardy reklamowe Szczecin - O Nas

Interboard to polskie przedsiębiorstwo o wieloletnim doświadczeniu w produkcji billboardów oraz ich komponentów. Nasza firma jest znana ze współpracy z wiodącymi krajowymi markami. Działamy rzetelnie i profesjonalnie, zwracając szczególną uwagę na detale podczas produkcji billboardów oraz budując trwałe relacje z klientami. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych procesów produkcyjnych i inwestujemy w nowoczesne technologie, aby zapewnić najwyższą jakość naszych wyrobów.

Wiemy, że dobrze wykonane billboardy to element skutecznej kampanii marketingowej, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klienta. Na każdym etapie współpracy służymy merytorycznym wsparciem i pomocą w doborze najlepsze rozwiązania.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Szczecin - Nasza oferta

Posiadamy bogatą ofertę produktową, wśród której znajdują się najpopularniejsze rodzaje konstrukcji reklamowych. Duży wybór daje pewność, że każdy klient znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.

Komponenty wykonane z ocynkowanej blachy wysokiej jakości, produkowane przy użyciu zaawansowanej i precyzyjnej linii CNC, co gwarantuje doskonałą jakość i powtarzalność.

Konstrukcje reklamowe przeznaczone do umieszczania na zewnętrznych ścianach budynku. Trzy standardowe rozmiary i możliwość dopasowania zamówienia do indywidualnych wymagań.

Konstrukcje osadzone na stabilnych nogach. Łatwy montaż i demontaż umożliwia przenoszenie bilbordów z miejsca na miejsce.

Billboardy przeznaczone do stałego montażu w ziemi. Mocne, stabilne i jakościowe, umożliwiają eksploatację przez długi czas.

Duże konstrukcje reklamowe, które umożliwiają szczegółowe zaprezentowanie oferty. Tego typu billboardy są doskonale widoczne z wielu kilometrów.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Działamy w branży od lat, a bogata oferta i nasza wiedza zaowocowały postawieniem ponad 1000 billboardów, również w Szczecinie i okolicach. Były to zarówno niewielkie konstrukcje reklamowe, umieszczane na ścianach budynków, jak i największe billboardy wielkoformatowe, stawiane m.in. w pobliżu autostrad. W każdym z tych przypadków naszym celem było jak najdoskonalsze sprostanie wymaganiom klienta i z dumą możemy powiedzieć, że w wielu przypadkach jednorazowe zlecenie przerodziło się w długotrwałą współpracę.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalna obsługa klienta to nasza wizytówka. Dążymy do zapewnienia kompleksowej pomocy naszym klientom na każdym etapie zamówienia, co pozwala nam budować długotrwałe relacje biznesowe. Bez względu na rozmiar zamówienia, jesteśmy gotowi sprostać wymaganiom naszych klientów, oferując billboardy o różnych rozmiarach i ilościach, zgodnie z potrzebami.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Stawiamy na wysoką jakość, więc korzystamy tylko z najlepszych materiałów – w tym z certyfikowanej, gatunkowej stali.

Stabilne podstawy

Bez względu na to, który rodzaj billboardów wybierzesz, możesz mieć pewność, że będą one stabilne i wytrzymałe. Aby osiągnąć ten efekt stosujemy m.in. drogowe obciążniki lub słupy wbite bezpośrednio w ziemię.

Doświadczony zespół

Od wielu lat działamy na rynku krajowym, a nasz zespół tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem. Pracowaliśmy w różnorodnych warunkach, dzięki czemu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Producent billboardów Szczecin – FAQ

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości, rzetelności i doświadczeniu, które idą w parze z atrakcyjnymi cenami, skorzystaj z naszej oferty. Jak to zrobić? Wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń: 787-081-082, a ustalimy szczegóły współpracy.

Przemawiają za nami doświadczenie, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz nowoczesna technologia, która pozwala nam sprostać największym wyzwaniom. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się o tym osobiście.

Billboardy i konstrukcje reklamowe to sprawdzona forma marketingowa, która pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców w sposób efektywny i dobrze widoczny. Dzięki swojej dominującej obecności na ulicach, autostradach, a także w strategicznych punktach miast, billboardy reklamowe zapewniają firmom doskonałą możliwość promocji swoich produktów, usług lub przekazania istotnych informacji.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 5 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie