Billboardy reklamowe Radom - O Nas

InterBoard to rodzinna firma, której celem jest tworzenie najlepszych konstrukcji reklamowych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie, branżowa wiedza i pasja do pracy zaowocowały bogatą ofertą i dobrym zrozumieniem potrzeb naszych odbiorców. Dzięki temu w naszym asortymencie można znaleźć billboardy ścienne i stojące, które możemy z łatwością dostosować do wymagań poszczególnych klientów.

Nasze billboardy znajdują się w całym kraju, w tym w Radomiu, a profesjonalni i doświadczeni pracownicy dbają o to, aby każda nasza realizacja była perfekcyjna. Używamy jedynie materiałów najwyższej jakości, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu Twoja reklama będzie dobrze się prezentować nawet po kilku latach jej użytkowania. A to wszystko w atrakcyjnych cenach!

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Radom - Nasza oferta

W naszej firmie stawiamy na różnorodność, dlatego zapewniamy bogaty asortyment. Oferujemy najpopularniejsze rodzaje konstrukcji reklamowych, które dają większą możliwość personalizacji swojego przekazu.

Nasze produkty są zgrzewane cynkowo, wykonane z najlepszych materiałów i precyzyjnie wytwarzane na automatycznej linii CNC.
Nasze billboardy naścienne dostępne są w 3 rodzajach i są przeznaczone do montażu zewnętrznego (np. na ścianach budynków).
Stabilna konstrukcja osadzona na mocnych nogach. Łatwa w montażu i demontażu, co daje możliwość przenoszenia jej z miejsca na miejsce w przypadku konieczności zmiany lokalizacji reklamy.
Konstrukcje reklamowe, które są przeznaczone do stałego montażu w ziemi, instalowane są poprzez wbicie słupów. Głównym zadaniem takiego billboardu jest konstrukcyjna stabilność i trwała ekspozycja

Reklama outdoorowa i jedna z najczęściej stosowanych technik marketingowych, polegająca na umieszczaniu ogromnych plakatów lub banerów reklamowych w miejscach publicznych

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Nasza firma już ponad 10 lat działa w branży reklam outdoorowych i konstrukcji reklamowych. Szeroka gama produktów obejmuje m.in. wielkoformatowe reklamy, banery, tablice informacyjne itp., które dostarczamy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Wszystkie nasze reklamy są tworzone zgodnie ze standardami branżowymi oraz spełniają surowe normy bezpieczeństwa.

Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawiają, że możemy zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązanie marketingowe dopasowane do ich potrzeb. O zadowolenie klientów dba profesjonalna ekipa pracowników, która służy pomocą na każdym etapie współpracy.

Co nas wyróżnia?

Już od kilkunastu lat produkujemy wysokiej jakości billboardy do reklamy zewnętrznej. Nasze produkty są trwałe i estetycznie wykonane, a jednocześnie atrakcyjne cenowo, dzięki czemu z naszych usług skorzystało już wielu klientów – zarówno prywatnych, jak i firm oraz instytucji – także w Radomiu.

Oferujemy różne opcje – od klasycznych billboardów po zaawansowane technologicznie tablice LED, dzięki czemu każdy odbiorca znajdzie tutaj coś dla siebie. A w razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Stosujemy wysokogatunkowe materiały, których jakość jest potwierdzona certyfikatem. Takie działanie sprawi, że będziecie Państwo cieszyć się bezpiecznymi i niezawodnymi produktami o długim okresie użytkowania.

Stabilne podstawy

Niezależnie od rodzaju konstrukcji zapewniamy jej maksymalną stabilność. Billboardy przytwierdzone do gruntu utrzymują ją poprzez słupy zakotwiczone w ziemi, natomiast modele przesuwne są mocowane dzięki obciążnikom ze zbrojenia drogowego.

Doświadczony zespół

Działamy w branży od lat i w tym czasie zrealizowaliśmy wiele złożonych projektów dla klientów z Radomia i okolic. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem mogą realizować jakościowy cel naszej firmy.

Producent billboardów Radom - FAQ

Jeżeli szukasz najwyższej jakości reklam billboardowych – skorzystaj z naszej oferty. Jako InterBoard oferujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie – od doradztwa po montaż konstrukcji reklamowych. Aby nawiązać z nami współpracę, wystarczy skontaktować się telefonicznie (nr: 787-081-082) lub za pomocą adresu e-mail: zamowienia@interboard.pl

InterBoard to doświadczenie, rzetelność i branżowa wiedza, a taka mieszanka skutkuje profesjonalną obsługą. Przekonało się o tym już tysiące klientów, dla których wyprodukowaliśmy wysokiej jakości konstrukcje reklamowe. I Ty możesz dołączyć do tego grona!

Dlatego, że Radom jest dużym miastem i popularnym miejscem wycieczek. Billboardy są skuteczną metodą reklamowania produktów lub usług i dają możliwość dotarcia do dużego grona odbiorców. Reklama na bilbordach w Radomiu zapewnia większą widoczność niż inne środki komunikacji, ponieważ banery są stale obecne i trudno je przeoczyć. Ponadto billboardy w Radomiu to niedrogi sposób promowania swojego biznesu – zwykle ich ceny są niższe od innych form reklamy takich jak telewizja, radio czy internet, zwłaszcza w dłuższej perspektywie.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 1 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie