Konstrukcje reklamowe Opole - Nasza oferta

Jesteśmy krajowym producentem konstrukcji reklamowych, w tym billboardów, działającym od ponad dziesięciu lat. Nieustannie doskonalimy nasze produkty i systematycznie poszerzamy ofertę. W naszym obecnym asortymencie znajduje się pełna gama billboardów ściennych i wolno stojących, oferowanych w różnych rozmiarach. Nasze konstrukcje powstają przy użyciu w pełni zautomatyzowanej, innowacyjnej linii CNC.

Uważamy, że budowanie solidnych relacji z naszymi Klientami jest kluczem do sukcesu. Jako zaufani partnerzy biznesowi, priorytetem jest dla nas doskonała obsługa klienta, terminowość i rzetelność w realizacji zobowiązań. Dążąc do najwyższych standardów produkcji, oferujemy konkurencyjne ceny naszych konstrukcji reklamowych.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Opole - Nasza oferta

Nasza oferta obejmuje bogaty wybór billboardów. Posiadamy wszystkie najpopularniejsze typy konstrukcji, umożliwiające efektywne wyeksponowanie Państwa materiałów reklamowych.
Wytwarzane z wysokiej jakości, ocynkowanej blachy metodą cynkowania, łączone przy użyciu zautomatyzowanej linii CNC.
Nasze billboardy oferujemy w trzech standardowych rozmiarach, idealne do montażu na zewnętrznych ścianach budynków.
Nasze billboardy posiadają solidne i stabilne nogi, które umożliwiają łatwe demontaż oraz transport do innego miejsca.
Nasze konstrukcje reklamowe są umocowane w ziemi poprzez osadzenie słupów, co zapewnia trwałe zamocowanie w wybranym miejscu.
Billboardy wielkoformatowe to imponujące konstrukcje reklamowe o rozszerzonych wymiarach, idealne do spektakularnego wyświetlania treści reklamowych i innych komunikatów.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Od ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w produkcji różnorodnych billboardów, które w liczbie 1000 sztuk stanęły na terenie całej Polski, w tym liczne w Opolu. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów, począwszy od niewielkich billboardów ściennych, aż po imponujące longboardy. Stale dążymy do rozwoju, optymalizując procesy produkcyjne i zwiększając liczbę zrealizowanych projektów. Nasze bogate doświadczenie zapewnia klientom wysoką jakość produktów i usług.

Co nas wyróżnia?

Nasza firma jest czołowym producentem billboardów w Polsce, znana z wyjątkowej jakości swoich produktów. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości stal pokrytą cynkiem, gwarantującą odporność na korozję i zapewniającą wyjątkową trwałość. Oferujemy kompleksowe wsparcie i profesjonalne doradztwo w zakresie reklamy zewnętrznej, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Dołącz do grona satysfakcjonowanych Partnerów.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Korzystamy z najwyższej jakości surowców, potwierdzonych stosownymi certyfikatami, co zapewnia niezwykłą wytrzymałość naszych konstrukcji wielkoformatowych.

Stabilne podstawy

Nasze billboardy zabezpieczają swoją stabilność poprzez przymocowanie do ziemi za pomocą słupów wbitych w grunt, natomiast modele przestawne są stabilizowane przy użyciu obciążników z krawężników drogowych.

Doświadczony zespół

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, podczas którego zrealizowaliśmy wiele zaawansowanych projektów dla klientów z Opola. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają nawet kilkanaście lat praktyki w branży.

Producent billboardów Opole - FAQ

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych produkcją billboardów do odwiedzenia InterBoard. Specjalizujemy się w solidnych konstrukcjach reklamowych od wielu lat. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie, od zamówienia po transport i montaż. Skontaktuj się z nami pod numerem 787-081-082 lub odwiedź naszą stronę.
Interboard ma ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości billboardów i konstrukcji reklamowych, utrzymując konkurencyjne ceny. Dla potencjalnych klientów oferujemy bezpłatną wycenę oraz trzy różne rozmiary billboardów do wyboru. Jesteśmy obecni w Opolu i obsługujemy całą Polskę.
Korzystny wynajem billboardów w Opolu stanowi doskonałą formę generowania dochodu pasywnego. Firmy zajmujące się billboardami systematycznie zwiększają swoje portfolio o różnorodne rozmiary tablic reklamowych oraz wysokiej jakości druk solventowy. Dzięki temu reklamodawcy mogą efektywnie promować swoje marki, osiągając szerokie grono odbiorców.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 12 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie