Billboardy reklamowe Nowy Sącz — O Nas

Zajmujemy się produkcją konstrukcji reklamowych, a szczególnie specjalizujemy się w billboardach. Działamy na rynku już ponad 10 lat i nieustannie dążymy do rozwijania naszych produktów i oferty. Dzięki temu obecnie możemy Państwu zaproponować różnorodne billboardy ścienne i stojące, które są dostępne w wielu rozmiarach. Podczas tworzenia konstrukcji wykorzystujemy nowoczesną i całkowicie zautomatyzowaną linię CNC.

Wiemy, że oprócz doskonałej jakości produktów kluczowe znaczenie ma też dbałość o relację z naszymi odbiorcami. Dlaczego warto nam zaufać? Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem, zawsze dbamy o wysoką jakość obsługi klientów i terminową realizację wszystkich zobowiązań. Zapewniamy również produkty w atrakcyjnych cenach przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów produkcji.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Nowy Sącz - Nasza oferta

Wyróżniamy się szerokim wyborem billboardów. Wśród nich znajdą Państwo najpopularniejsze konstrukcje, które sprawią, że nareszcie zyskają Państwo doskonałą przestrzeń do prezentacji materiałów reklamowych.

Wykonujemy zgrzewane cynkowo panele z wysokiej jakości ocynkowanej blachy. Konstrukcja jest produkowana na w pełni zautomatyzowanej linii CNC.

Oferujemy trzy rozmiary billboardów naściennych. Gotowe konstrukcje są przystosowane do montażu na zewnętrznych ścianach budynków.

Wyróżniają się doskonałą jakością oraz trwałymi i maksymalnie stabilnymi nogami. Nasze billboardy przestawne można bez problemu zdemontować i ustawić w innym miejscu.

Tego rodzaju billboardy są przystosowane do zamontowania na stałe w określonym miejscu. Konstrukcje są przymocowane do gruntu dzięki osadzeniu słupów.

Wyróżniają się większym rozmiarem w porównaniu do standardowych billboardów. Z ich pomocą można w jeszcze bardziej efektowny sposób przedstawić materiały reklamowe.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Działamy na rynku już od ponad 10 lat. W tym czasie postawiliśmy już 1000 sztuk billboardów na terenie całej Polski – w tym również w Nowym Sączu. Nieustannie optymalizujemy procesy produkcyjne i rozwijamy swoją ofertę. Dzięki temu możemy zaproponować Państwo różnorodne produkty – od niewielkich billboardów naściennych, aż po wielkogabarytowe longboardy. Nowoczesne maszyny produkcyjne, nasze doświadczenie i szeroka oferta – właśnie to sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Co nas wyróżnia?

InterBoard to lider wśród producentów billboardów w Polsce. Dlatego jesteśmy gwarantem wysokiej jakości produktów. Do ich wykonania wykorzystujemy jedynie najlepszej stali, którą dodatkowo pokrywamy cynkiem. Dzięki temu konstrukcja zyskuje skuteczną ochronę przed korozją, a nasze billboardy są tak trwałe. Dodatkowym potwierdzeniem na to jest dwuletnia gwarancja. Stawiamy na profesjonalizm w każdym calu – także w zakresie doradztwa. Zapraszamy do kontaktu i wybrania naszej oferty.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Do produkcji konstrukcji billboardów wykorzystujemy doskonały gatunek stali – potwierdzają to certyfikaty. To właśnie ten materiał jest gwarantem doskonałej jakości oraz trwałości wyprodukowanych przez nas konstrukcji.

Stabilne podstawy

Do billboardów przymocowanych do ziemi montujemy słupy wbite w ziemię. Dzięki temu reklama wielkoformatowa jest stabilna i bezpieczna. W przypadku konstrukcji przestawnych dodatkowe zabezpieczenie stanowią obciążniki z krawężnika drogowego.

Doświadczony zespół

W trakcie 10 lat pracy w branży wykonaliśmy wiele zaawansowanych zleceń dla naszych klientów w Nowym Sączu. W naszym zespole znajdują się pracownicy, którzy mają nawet kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji billboardów.

Producent billboardów Nowy Sącz – FAQ

Zachęcamy do wybrania oferty InterBoard. Od ponad dekady zajmujemy się produkcją trwałych konstrukcji reklamowych. Gwarantujemy doskonałą jakość produktów i profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy – od złożenia zamówienia, po transport, aż do montażu billboardu. Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną na stronie lub zadzwoń pod numer: 787-081-082.

Wyróżniamy się dziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji solidnych konstrukcji do reklam wielkoformatowych. Zapewniamy też atrakcyjne ceny, standardowe 3 rozmiary billboardów oraz niezobowiązującą wycenę. Działamy na terenie całej Polski – również w Nowym Sączu.

Wynajem billboardów w Nowym Sączu to opłacalny dochód pasywny. Dodatkowo mogą Państwo wybrać dowolny rodzaj i rozmiar konstrukcji. Billboardy to też skuteczny sposób promocji, który zwiększa świadomość marki i wpływa na jej rozpoznawalność.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 12 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie