Billboardy reklamowe Grudziądz — O Nas

Jesteśmy polską firmą, która produkuje konstrukcje reklamowe m.in. billboardy. Działamy już od ponad 10 lat i nieustannie doskonalimy nasze produkty oraz rozszerzamy ofertę, aby spełniać oczekiwania wszystkich naszych klientów. Specjalizujemy się zarówno w produkcji billboardów ściennych, jak i stojących.

Do produkcji wykorzystujemy nowoczesną i w pełni zautomatyzowaną linię CNC. Stawiamy na najwyższą jakość, rzetelną i terminową realizację zleceń oraz otwartą komunikację z klientami. Wszystko to pomaga nam budować solidną i silną relację z klientami, która naszym zdaniem jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oferujemy konstrukcje reklamowe w atrakcyjnych cenach.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Grudziądz – Nasza oferta

Oferujemy bogaty wybór billboardów. Każda wykonana przez nas konstrukcja umożliwia skuteczne i solidne zaprezentowanie przygotowanych przez Państwa materiałów reklamowych.

Produkowane przez nas panele są tworzone z ocynkowanej blachy, która zostaje wytworzona na zautomatyzowanej linii CNC.

Oferujemy 3 standardowe rozmiary billboardów naściennych. Montowane są one na zewnętrznych ścianach budynków.

Solidne konstrukcje z wytrzymałymi nogami. Cechują się możliwością łatwego demontażu i transportu do innych lokalizacji.

Konstrukcje są mocowane w ziemi za pomocą osadzonych słupów. Wykorzystywane do trwałego montażu w wybranych miejscach.

Konstrukcje reklamowe idealne do montowania billboardów o bardzo dużych gabarytach. Najczęściej wykorzystywane do prezentowania reklam.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Nasza działalność rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Przez ten czas wykonaliśmy ponad 1000 konstrukcji na billboardy na terenie całej Polski, w tym w Grudziądzu. Wyróżniamy się szeroką i specjalistyczną ofertą – od billboardów naściennych, aż po ogromne longboardy.

Niezmiennie od lat stawiamy na rozwój i ciągle optymalizujemy procesy produkcyjne tak, aby móc realizować jeszcze więcej wysokiej jakości billboardów, które spełniają rosnące oczekiwania naszych klientów.

Co nas wyróżnia?

Z dumą możemy powiedzieć, że nasza firma należy do liderów w produkcji billboardów w Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu i ciężkiej pracy możemy zagwarantować jakość znacznie przewyższającą standardową. Naszym sekretem jest używanie najwyższej jakości stali, której powierzchnia zostaje przez nas dodatkowo pokryta cynkiem. To rozwiązanie sprawia, że nasze konstrukcje stalowe są w pełni zabezpieczone przed korozją, a więc cechują się oczekiwaną wytrzymałością. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego zapewniamy im profesjonalne doradztwo dotyczące reklam zewnętrznych.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości surowiec, którego jakość została potwierdzona certyfikatem. To sprawia, że mamy pewność, iż gwarantujemy naszym klientom solidne i trwałe konstrukcje.

Stabilne podstawy

Zapewniamy dwa rodzaje konstrukcji stalowych – modele przestawne oraz trwale mocowane w ziemi. W obu przypadkach gwarantujemy stabilne mocowanie billboardów.

Doświadczony zespół

Oferujemy billboardy w Grudziądzu i na terenie całej Polski. Już od ponad 10 lat realizujemy nawet bardzo zaawansowane zlecenia dla naszych klientów.

Producent billboardów Grudziądz – FAQ

Poszukujesz profesjonalnej i doświadczonej firmy, która specjalizuje się w produkcji billboardów? Zapraszamy do wybrania oferty InterBoard. Zapewniamy szeroki wybór konstrukcji stalowych pod billboardy. Oferujemy również kompleksowe doradztwo i obsługę – od zamówienia, aż po montaż. Skontaktuj się z nami pod numerem 787-081-082 lub odwiedź naszą stronę, by poznać szczegóły naszej oferty.

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w produkcji wysokiej jakości billboardów i konstrukcji reklamowych. Zapewniamy atrakcyjny cennik i szeroką ofertę, dzięki któej na pewno zamówisz konstrukcję stalową, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby zamówić darmową wycenę. Nie zapomnij, że działamy na terenie całej Polski, także w Grudziądzu.

Wynajem billboardów w Grudziądzu może stać się doskonałym pasywnym dochodem. Dzięki nam możesz zainwestować w billboardy w różnych rozmiarach, które spełnią oczekiwania współczesnych reklamodawców.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 0 Średnia ocena: 0]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie