Billboardy reklamowe Gdynia - O Nas

Od ponad 10 lat produkujemy jakościowe billboardy dla Klientów z całej Polski, także  z Gdyni i całego Trójmiasta. W asortymencie posiadamy liczne konstrukcje reklamowe, w tym billboardy ścienne i wielkoformatowe, ale też stojące czy związane z gruntem. Produkty powstają na linii CNC. Automatyzacja produkcji pozwoliła nam udoskonalić produkty, które są powtarzalne i dopracowane w każdym detalu.

Przykładamy szczególną wagę do udanej współpracy z Klientami. Liczy się dla nas nie tylko jakość produktów, ale też obsługi. Dlatego wywiązujemy się terminowo ze wszystkich zobowiązań oraz służymy pełnym wsparciem na każdym etapie współpracy. Jednocześnie dokładamy starań w zakresie ograniczania kosztów produkcji i świadczenia usług, co pozwala nam oferować billboardy w atrakcyjnych cenach.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Gdynia – Nasza oferta

Jeśli nie wiesz, które billboardy w Gdyni będą najlepszym wyborem, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i dostarczymy odpowiednie konstrukcje. Nic nas nie ogranicza, ponieważ obecnie posiadamy już pełen przekrój konstrukcji reklamowych.

Korzystając z linii CNC, tworzymy panele ze stali ocynkowanej, odpornej na wilgoć i inne czynniki atmosferyczne.

Przeznaczone do montażu na ścianach zewnętrznych, dostępne są w kilku wariantach rozmiarowych.

Stabilne, a jednocześnie mobilne konstrukcje reklamowe. Dzięki nim możesz w dowolnym momencie zmieniać miejsce ekspozycji.

Z pomocą słupów osadzanych w ziemi przeprowadzamy montaż konstrukcji reklamowej na stałe.

Największe dostępne konstrukcje, umożliwiające stworzenie ekspozycji widocznej ze znacznych odległości.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Od ponad 10 lat działamy na polskim rynku w obszarze produkcji konstrukcji reklamowych. Przez cały ten czas nieustannie się rozwijaliśmy, stale poszerzając ofertę, a także zwiększając wolumen w naszej fabryce. Zaowocowało to postawieniem ponad 1000 billboardów. Nie zamierzamy jednak zwalniać! Wręcz przeciwnie, wciąż idziemy do przodu, stale udoskonalając produkty i zwiększając zakres działania. Oferowane przez nas billboardy w Gdyni to pełen przekrój propozycji na każdą potrzebę.

Co nas wyróżnia?

Stawiamy na maksymalne zadowolenie Klientów, oferując konstrukcje reklamowe klasy premium. Zdajemy sobie sprawę, że aby się wyróżnić, trzeba prowadzić promocję z użyciem najwyższej klasy narzędzi promocyjnych. Dlatego otrzymujesz od nas solidne, i trwałe billboardy, wykonane ze stali odpornej na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Służymy również pełnym wsparciem w zakresie doradztwa marketingowego.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Wykorzystujemy stal o najwyższych parametrach wytrzymałościowych, potwierdzonych certyfikatem jakości. Wybierz trwałą konstrukcję reklamową.

Stabilne podstawy

Do stabilizacji konstrukcji ruchomych wykorzystujemy obciążniki z krawężnika drogowego, natomiast billboardy montowane na stałe mocujemy na stabilnie osadzonych w ziemi słupach.

Doświadczony zespół

Naszą firmę tworzą eksperci z co najmniej 10-letnim doświadczeniem w branży. Na koncie mamy różnorodne, często wymagające zlecenia, dlatego żadne wyzwanie nam niestraszne

Producent billboardów Gdynia – FAQ

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy nie tylko konstrukcje reklamowe, ale też montaż billboardów w Gdyni, a także ich wcześniejszy transport i doradztwo już na etapie tworzenia kampanii reklamowej. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu –  787-081-082 – abyśmy mogli uzgodnić szczegóły współpracy.

Od ponad 10 lat tworzymy konstrukcje reklamowe, od zawsze na pierwszym miejscu stawiając ich jakość. Nasze usługi są kompleksowe, a ceny przystępne. Mamy duże doświadczenie w branży oraz kompletną ofertę różnorodnych billboardów w wielu wariantach rozmiarowych.

Inwestycja w billboard to sposób na wieloletni dochód pasywny. Pomimo rozwoju marketingu internetowego promocja w przestrzeni zewnętrznej wciąż odgrywa kluczową rolę dla sukcesu w wielu branżach. Ekspozycja marki i jej produktów w atrakcyjnych lokalizacjach pozwala docierać codziennie do tysięcy potencjalnych klientów.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 6 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie