Billboardy reklamowe Białystok - O Nas

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, którego specjalizacją jest produkcja reklamowych konstrukcji, w tym billboardów. Działamy już od ponad 10 lat, stale udoskonalając nasze produkty i rozszerzając ofertę. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór stojących i ściennych billboardów, dostępnych w różnych rozmiarach. Do produkcji tych konstrukcji wykorzystujemy nowatorską, całkowicie zautomatyzowaną linię CNC.

Jesteśmy zdania, że wzmacnianie pozytywnych więzi z naszymi klientami jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Jesteśmy godnym zaufania partnerem w interesach, stawiając na doskonałą obsługę klienta, punktualność i dotrzymywanie wszelkich uzgodnień. Dbając o najwyższe standardy produkcji, oferujemy atrakcyjne ceny naszych konstrukcji reklamowych.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Białystok - Nasza oferta

Oferujemy szeroki asortyment billboardów. Dysponujemy wszystkimi najbardziej popularnymi typami konstrukcji, które zapewnią Państwu możliwość prezentacji materiałów reklamowych.

Produkty wykonane z ocynkowanej blachy o wysokiej jakości, zgrzewane cynkowo, zostały wytworzone na zaawansowanej maszynie sterowanej numerycznie.

Tablice reklamowe są dostępne w trzech standardowych rozmiarach i mogą być zamontowane na zewnętrznych ścianach budynków.

Solidne billboardy, które można szybko rozmontować i przetransportować do innego miejsca. Swoją stabilność zawdzięczają solidnym krawężnikom drogowym.

Konstrukcje reklamowe, które są trwale zamontowane w ziemi, poprzez wbicie słupów w ziemię. Przeznaczone do ustawienia w wybranym miejscu na stałe.

Konstrukcje reklamowe o dużych rozmiarach, zwane billboardami wielkoformatowymi lub megaboardami, są wykorzystywane do wyjątkowo atrakcyjnego wyświetlania reklam lub innych treści.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Od ponad dekady zajmujemy się produkcją billboardów, których udało nam się już „postawić” ponad 1000 sztuk na terenie całej Polski, w tym w wielu miejscach w Białymstoku i nizinie północnopodlaskiej. Nasza oferta jest bardzo szeroka – od najmniejszych billboardów ściennych, aż po ogromne nośniki typu longboard. Pracujemy nad rozwojem, ulepszając zarówno procesy produkcyjne, jak i liczbę realizowanych projektów. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość produktów i usług.

Co nas wyróżnia?

Z całą pewnością wyróżniamy się wśród producentów billboardów w Polsce. Nasze produkty są wyższej jakości niż standardowe. Używamy najlepszych materiałów, w tym stali pokrytej cynkiem, który zapobiega korozji. Nasze billboardy są trwałe i objęte gwarancją. Zawsze oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie reklamy zewnętrznej. Dołącz do naszych zadowolonych klientów.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Używamy najlepszych surowców, które są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Ten materiał zapewnia największą trwałość dużych reklamowych konstrukcji.

Stabilne podstawy

Billboardy, które są trwale zamontowane w ziemi, są zabezpieczone przez słupy wbijane w grunt, a te, które można przestawiać, są zabezpieczone przy użyciu obciążników z krawężników drogowych.

Doświadczony zespół

Od 8 lat działamy na rynku i w tym czasie wykonaliśmy wiele złożonych zadań dla klientów z Białegostoku i okolic. Nasz zespół posiada duże doświadczenie, sięgające nawet kilkunastu lat.

Producent billboardów Białystok - FAQ

Serdecznie zapraszamy wszystkich do InterBoard, którzy są zainteresowani produkcją billboardów w Białymstoku. Od wielu lat tworzymy trwałe i solidne powierzchnie reklamowe. Oferujemy profesjonalną usługę od momentu złożenia zamówienia, aż po transport i montaż. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 787-081-082 lub sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej.

Interboard to przedsiębiorstwo, które ma za sobą wieloletnie doświadczenie w produkcji stalowych konstrukcji reklamowych wysokiej jakości. Mimo to, nasze stawki są konkurencyjne. Zapewniamy potencjalnym klientom bezpłatną wycenę i trzy rozmiary billboardów do wyboru. Nasza działalność obejmuje cały kraj, a wielokrotnie obsługiwaliśmy firmy z Białegostoku.

Wynajmowanie powierzchni reklamowych na naszych billboardach w Białystoku to opłacalny sposób na zarabianie pieniędzy bez wysiłku. Przedsiębiorstwa bilboardowe inwestują w coraz więcej konstrukcji reklamowych, które są dostępne w różnych rozmiarach i wykonane z najwyższej jakości druku solventowego. To pozwala reklamodawcom na skuteczne promowanie swoich produktów, co ma znaczący wpływ na rozpoznawalność marki. Reklama zewnętrzna na pewno będzie rosła w siłę w najbliższych latach.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 2 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie