Billboardy reklamowe Wrocław – O Nas

Od ponad dekady oferujemy Klientom jakościowe konstrukcje reklamowe. Przez ostatnie 10 lat regularnie poszerzaliśmy ofertę, dzięki czemu dzisiaj mamy już kompletny asortyment. Nasze propozycje to wszystkie najpopularniejsze rozwiązania w zakresie billboardów stalowych. Oferowane przez nas billboardy we Wrocławiu i innych miastach powstają na nowoczesnych, w pełni automatycznych liniach CNC, co gwarantuje nie tylko wysoką  jakość konstrukcji, ale też maksymalną powtarzalność produkcji.

Stawiamy nie tylko na dobre produkty, ale też relacje. Działamy rzetelnie, dbając o zaufanie Klientów, co pozwala nam budować dobre i długotrwałe partnerstwa. Wyróżniają nas punktualność i nacisk na kompleksową obsługę Klienta z zachowaniem najwyższych możliwych standardów.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Wrocław – Nasza oferta

Jeśli interesują Cię konstrukcje reklamowe Wrocław, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz zadowalające rozwiązanie. Dysponujemy wszystkimi popularnymi typami billboardów w różnych wariantach.

Korzystając z automatycznej linii sterowanej komputerowo, tworzymy jakościowe panele stalowe z antykorozyjną powłoką cynkową.

Jedna z najpopularniejszych opcji wśród naszych Klientów. Oferujemy billboardy naścienne we  Wrocławiu w 3 wersjach wymiarowych.

Mobilne konstrukcje, proste w montażu i demontażu. Za sprawą billboardów przestawnych możesz w dowolnym momencie zmienić miejsce promocji.

Konstrukcję montujemy na słupach osadzanych w gruncie. Billboardy tego typu są przeznaczone do długoterminowej reklamy stałej.

Aby maksymalnie się wyróżnić i nie pozostawać dla nikogo niezauważonym, wybierz billboardy wielkoformatowe we Wrocławiu.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Wystarczyła dekada, abyśmy zdążyli postawić ponad 1000 konstrukcji reklamowych. Nasze billboardy we Wrocławiu, Warszawie, Rzeszowie czy Krakowie to zarówno liczne modele przestawne i naścienne, jak i wiele konstrukcji wielkoformatowych. Stale poszerzamy naszą ofertę oraz rozwijamy się w zakresie doskonalenia produktów. Efektem tego było między innymi wdrożenie linii CNC. Produkcja z zastosowaniem sterowania komputerowego to możliwość realizowania zleceń o większym wolumenie, wyższa jakość konstrukcji, oraz powtarzalność produkcji.

Co nas wyróżnia?

Oferujemy produkty klasy premium. Nasze konstrukcje są dopracowane w najmniejszym detalu, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji. Korzystamy z najwyższej jakości stali oraz pokrywamy ją warstwą cynku, co zapewnia odporność na korozję. Dbamy o wytrzymałość billboardów, gwarantując stabilność każdej konstrukcji. Służymy również profesjonalnym wsparciem doradczym.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Nie każdy zdaje sobie sprawę z różnic jakościowych pomiędzy poszczególnymi gatunkami stali. My korzystamy z najlepszego stopu, którego jakość jest potwierdzona przez certyfikat.

Stabilne podstawy

Stabilność konstrukcji przestawnych zapewniają obciążniki w postaci krawężników drogowych, natomiast billboardy montowane na stałe mocujemy na osadzanych w gruncie słupach.

Doświadczony zespół

Stabilność konstrukcji przestawnych zapewniają obciążniki w postaci krawężników drogowych, natomiast billboardy montowane na stałe mocujemy na osadzanych w gruncie słupach.

Producent billboardów Wrocław – FAQ

Aby nabyć najlepsze billboardy we Wrocławiu, warto zwrócić się do InterBoard. Tworzymy jakościowe konstrukcje reklamowe w wielu wariantach. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 787-081-082. Zapewniamy transport produktów oraz montaż we wskazanym miejscu.

Najwyższa jakość billboardów, wieloletnie doświadczenie i szeroka oferta to tylko niektóre z powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty. Sprawdź nasze billboardy Wrocław i przekonaj się, że mamy to, czego potrzebujesz.

Reklama na billboardzie to gwarancja dotarcia do tysięcy odbiorców. Stanowi pasywną promocję marki, produktu lub eventu przez wiele tygodni, miesięcy, a czasami nawet lat. Niezmiennie billboardy stanowią jedne z najskuteczniejszych narzędzi w zwiększaniu świadomości marki oraz zapewniają elastyczność w kwestii treści marketingowej. Wystarczy chwila, aby zmienić materiał promocyjny na konstrukcji.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 9 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie