Billboardy reklamowe Warszawa - O Nas

Jesteśmy rodzimą spółką produkującą konstrukcje reklamowe, w tym billboardy. Funkcjonujemy od ponad dekady, ciągle udoskonalając nasze towary oraz sukcesywnie powiększając naszą ofertę. Dziś w naszej ofercie można odnaleźć cały wybór billboardów ściennych i stojących, dostępnych w różnych rozmiarach. Wytwarzanie konstrukcji przebiega z wykorzystaniem nowatorskiej, w pełni zautomatyzowanej linii CNC.

Wierzymy, że wzmacnianie dobrych relacji z odbiorcami jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Jesteśmy godnymi zaufania partnerami w interesach, przywiązując dużą wagę do wzorowej obsługi klienta, punktualności i wypełniania wszelkich zobowiązań. Dbając o najwyższe standardy produkcji, oferujemy atrakcyjne ceny konstrukcji reklamowych.

Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie
0

Konstrukcje reklamowe Warszawa - Nasza oferta

Proponujemy duży asortyment billboardów. Dysponujemy wszystkimi najbardziej popularnymi typami konstrukcji, które zapewnią Państwu możliwość prezentacji materiałów reklamowych.

Zgrzewane cynkowo, wykonane z ocynkowanej blachy wysokiej jakości, wytworzonej na zautomatyzowanej linii CNC.

Bilboardy są dostępne w trzech standardowych rozmiarach i mogą być zamontowane na zewnętrznych ścianach budynków.

Billboardy o mocnych i stabilnych nogach, które można łatwo zdemontować i przetransportować do innego miejsca.

Konstrukcje reklamowe, które są zamocowane w ziemi, przez osadzenie słupów. Przeznaczone do zainstalowania w określonym miejscu na stałe.

Billboardy wielkoformatowe to konstrukcje reklamowe o powiększonych gabarytach. Są one stosowane do szczególnie efektownego pokazania reklamy lub innych treści.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Od ponad dekady zajmujemy się produkcją billboardów, z których udało nam się już postawić 1000 sztuk na terenie całej Polski, a w tym wiele z nich w Warszawie. Oferta naszych produktów jest bardzo szeroka – od najmniejszych billboardów naściennych, aż po ogromne longboardy. Dążymy do rozwoju, optymalizując zarówno procesy produkcyjne, jak i ilość realizowanych projektów. Wszystkie te czynniki sprawiają, że możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość produktów i usług, dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy liderem wśród producentów billboardów w Polsce. Jakość naszych produktów jest wyższa niż standardowa. Używamy tylko najlepszej jakości stali, a powierzchnie są pokryte cynkiem, który zabezpiecza przed korozją. Dzięki temu billboardy są bardzo wytrzymałe i objęte są gwarancją. Zawsze oferujemy profesjonalne doradztwo w ramach formy reklamy zewnętrznej. Dołącz do zadowolonych klientów.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Używamy najlepszego gatunkowo surowca, który jest potwierdzony odpowiednim certyfikatem. Ten materiał gwarantuje najwyższą trwałość konstrukcji wielkoformatowych.

Stabilne podstawy

Billboardy, które są przymocowane do ziemi, utrzymują swoją stabilność za pomocą słupów wbitych w ziemię, a modele przestawne są zabezpieczone przy pomocy obciążników z krawężnika drogowego.

Doświadczony zespół

Działamy na rynku od 8 lat, w tym czasie zakończyliśmy wiele zaawansowanych zleceń dla klientów z Warszawy. Nasz zespół ma duże doświadczenie, trwające nawet kilkanaście lat.

Producent billboardów Warszawa - FAQ

Wszystkich klientów zainteresowanych produkcją billboardów zapraszamy do InterBoard. Od lat tworzymy wyłącznie solidne konstrukcje reklamowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę od złożenia zamówienia po transport i montaż billboardu. Zadzwoń pod numer 787-081-082 lub przejdź na naszą stronę i sprawdź naszą ofertę.

Interboard to przede wszystkim ponad 10 letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości billboardów i konstrukcji reklamowych. Mimo to nadal oferujemy konkurencyjne ceny. Dla potencjalnych klientów oferujemy niezobowiązującą wycenę i 3 rozmiary billboardu do wyboru. Działamy w mieście Warszawa i całej Polsce.

Przede wszystkim korzystny wynajem billboardów w Warszawie pozwala na dochód pasywny. Firmy billboardowe regularnie inwestują w coraz większą ilość billboardów, które często charakteryzuje dowolny rozmiar tablic reklamowych i wysokiej jakości druk solventowy. Reklamodawcom pozwala to na skuteczną reklamę, która ma ogromny wpływ na świadomość marki.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 5 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie