Billboardy reklamowe Wałbrzych – O Nas

Zaczynaliśmy jako niewielki biznes o ograniczonym zasięgu, aby po dekadzie działalności stać się jednym z liderów w branży produkcji billboardów stalowych. Niezmiennie jednak działamy jako rodzinna firma, stawiająca na wartości. Sukcesywnie się rozwijamy, czego dowodem było wdrożenie zautomatyzowanej linii CNC, która zrewolucjonizowała nasze usługi.

Mamy szeroki wybór billboardów, od konstrukcji ściennych, przez stojące, po wielkoformatowe. Jednak bogata oferta billboardów stalowych w Wałbrzychu i innych polskich miastach to niejedyny wyróżnik marki InterBoard. Kluczowy aspekt stanowi kontakt z Klientem, do którego przywiązujemy szczególną wagę. Stawiamy na uczciwe relacje, będące fundamentem każdej udanej współpracy.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Wałbrzych – Nasza oferta

Nie ograniczamy się do jednego typu billboardów. Przygotowaliśmy wszechstronną ofertę, aby każdy Klient znalazł to, czego potrzebuje. Zachęcamy do zapoznania się z tym, co mamy Ci do zaoferowania.

Korzystamy z paneli wykonanych ze stali klasy premium, pokrytej cynkiem, zapobiegającym korozji.

Nasze billboardy naścienne są dostępne w różnych wariantach wymiarowych. Sprawdzają się w montażu wewnętrznym oraz zewnętrznym.

Interesującym rozwiązaniem jest billboard przestawny – konstrukcja mobilna, a jednocześnie niezwykle stabilna.

Konstrukcje przeznaczone do stałego montażu poprzez wykorzystanie słupów osadzonych w gruncie.

W celu uzyskania największej widoczności, nawet z najdalszych odległości, oferujemy billboardy wielkoformatowe.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Nasza działalność trwa już od ponad 10 lat. W tym czasie zdążyliśmy postawić w Polsce ponad 1000 billboardów, w tym modele naścienne, przestawne, billboardy i inne. Nasze billboardy znajdują się również w Wałbrzychu, ponieważ za sprawą intensywnej ekspansji, jesteśmy dzisiaj obecni w całym kraju. Nasze zdolności produkcyjne istotnie się poprawiły po wprowadzeniu automatycznej linii CNC. Rozwiązanie to pozwoliło również wejść na jeszcze wyższy poziom jakościowy, przez co dzisiaj działamy szybciej, oferując produkty najwyższej możliwej klasy.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy uważani za czołowego polskiego producenta billboardów stalowych. Oferujemy produkty klasy premium. Uwidacznia się to już na etapie wyboru materiału do produkcji billboardów. Korzystamy ze stali o najwyższych właściwościach estetycznych i wytrzymałościowych. Dodatkowo konstrukcja została pokryta cynkiem w celu zabezpieczenia przed rdzewieniem. Oferujemy billboardy o podwyższonej wytrzymałości, które zapewnią doskonałą promocję Twojej marki przez długi czas.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Słowa o najwyższej jakości stosowanych przez nas materiałów nie są puste. Korzystamy wyłącznie ze stali, której parametry są potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Stabilne podstawy

Stabilność konstrukcji to klucz do jej trwałości. Dlatego montując billboardy stałe, korzystamy ze wzmacnianych słupów wbijanych w ziemię. Natomiast konstrukcje przesuwne zabezpieczamy obciążnikami.

Doświadczony zespół

Od ponad dekady realizujemy różnorodne projekty dla Klientów z całego kraju. Nasz zespół to fachowcy, których wielu jest obecnych na rynku o wiele dłużej niż okres istnienia marki InterBoard.

Producent billboardów Wałbrzych – FAQ

InterBoard to miejsce, w którym otrzymasz najwyższej jakości billboardy w Wałbrzychu. Nasza firma mieści się w Łomży, jednak usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dostarczamy wysokiej klasy produkty, zapewniamy również transport konstrukcji oraz jej profesjonalny montaż. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 787-081-082.

Przemawia za nami między innymi niebagatelne doświadczenie, zbierane już od ponad dekady. Z naszej oferty warto skorzystać również ze względu na jakość konstrukcji. Korzystamy ze stali klasy premium. Jednocześnie oferujemy konkurencyjne ceny ze względu na udoskonalenie i przyspieszenie procesu produkcji. Było ono możliwe za sprawą wdrożenia zautomatyzowanej linii CNC.

Wynajem billboardów w Wałbrzychu to dobry sposób na czerpanie dochodu pasywnego. W mieście nie brakuje chętnych do zamieszczenia materiału promocyjnego na atrakcyjnej konstrukcji reklamowej. Widoczność w przestrzeni publicznej, czy to zamkniętej, czy otwartej, zwiększa rozpoznawalność i prestiż marki, z czego przedsiębiorcy coraz lepiej zdają sobie dzisiaj sprawę.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 0 Średnia ocena: 0]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie