Billboardy reklamowe Toruń - O Nas

Jesteśmy rodzimym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji konstrukcji reklamowych, w tym billboardów. Nasza firma istnieje od ponad dziesięciu lat, ciągle dążąc do doskonalenia naszych produktów i rozszerzania oferty. W naszyn asortymencie znajduje się szeroki wybór billboardów ściennych i stojących, dostępnych w różnych rozmiarach. Proces produkcji naszych konstrukcji opiera się na wykorzystaniu innowacyjnej i w pełni zautomatyzowanej linii CNC.

Wierzymy, że budowanie solidnych relacji z naszymi Klientami jest kluczowym elementem naszego sukcesu. Jesteśmy godnymi zaufania partnerami w biznesie, przywiązując dużą wagę do doskonałej obsługi klienta, terminowości i dotrzymywania wszelkich zobowiązań.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Toruń - Nasza oferta

Oferujemy szeroki wybór billboardów. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie najpopularniejsze typy konstrukcji, które umożliwiają skuteczną prezentację materiałów reklamowych.

Nasze billboardy są cynkowane ogniowo, wykonane z najwyższej jakości ocynkowanej blachy, a proces ich produkcji odbywa się na zaawansowanej, zautomatyzowanej linii CNC.

Billboardy są dostępne w trzech standardowych rozmiarach i mogą być montowane na zewnętrznych ścianach budynków.

Billboardy posiadają solidne i stabilne nogi, dzięki temu można je łatwo zdemontować i przenieść do innego miejsca.

To konstrukcje reklamowe zakotwiczone w ziemi poprzez osadzenie słupów, przeznaczone do trwałego zamontowania w określonym miejscu.

Billboardy wielkoformatowe są konstrukcjami reklamowymi o znacząco większych wymiarach. Służą do wyjątkowo efektownego prezentowania reklam czy innych treści.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Nasza firma istnieje już od ponad dziesięciu lat i przez ten czas z sukcesem zajmujemy się produkcją billboardów. Do tej pory udało nam się zrealizować 1000 projektów na terenie całej Polski, w tym wiele z nich w Toruniu. Nasza oferta jest zróżnicowana, obejmując od niewielkich billboardów naściennych po imponujące longboardy. Stale dążymy do rozwoju, doskonaląc zarówno procesy produkcyjne, jak i zwiększając ilość projektów, które realizujemy.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy liderem wśród producentów billboardów w Polsce i wyróżniamy się ponadstandardową jakością naszych produktów. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości stal, a powierzchnie konstrukcji pokrywamy cynkiem, który zapewnia skuteczną ochronę przed korozją. Dzięki temu nasze billboardy charakteryzują się niezwykłą trwałością i są objęte gwarancją. Nasza firma zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie reklamy zewnętrznej.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Korzystamy z najwyższej jakości surowca, co jest potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Ten materiał zapewnia niezrównaną trwałość naszych konstrukcji wielkoformatowych.

Stabilne podstawy

Billboardy przymocowane do ziemi, zachowują swoją stabilność dzięki słupom wbitym w grunt, natomiast modele przestawne zabezpieczane są przy pomocy obciążników wykonanych z krawężników drogowych.

Doświadczony zespół

Nasza firma działa na rynku od wielu lat i w tym czasie zrealizowaliśmy mnóstwo projektów dla klientów z Torunia. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie.

Producent billboardów Toruń - FAQ

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów zainteresowanych produkcją billboardów do InterBoard. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, która obejmuje cały proces, począwszy od złożenia zamówienia, aż po transport i montaż billboardu. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 787-081-082 lub odwiedź naszą stronę internetową.

InterBoard to przede wszystkim ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości billboardów i konstrukcji reklamowych. Dla potencjalnych Klientów proponujemy bezpłatną wycenę oraz możliwość wyboru spośród 3 różnych rozmiarów billboardu. Nasza firma obsługuje Klientów nie tylko w Toruniu, ale także na terenie całej Polski.

Wynajem billboardów w Toruniu to bardzo korzystna opcja generująca pasywne dochody. Firmy specjalizujące się w billboardach regularnie inwestują w coraz większą liczbę tych konstrukcji, o różnych rozmiarach tablic z wysokiej jakości drukiem solventowym. Dla reklamodawców oznacza to skuteczną reklamę, znacząco wpływającą na rozpoznawalność marki.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 12 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie