Billboardy reklamowe Świdnica - O Nas

Od kilkunastu lat dostarczamy naszym Klientom niezawodne konstrukcje reklamowe. Nieprzerwanie poszerzamy ofertę i udoskonalamy metody produkcji. Obecnie możemy już zaoferować pełną gamę billboardów naściennych i stojących. Mając świadomość zróżnicowania potrzeb Klientów, każdy element oferujemy w wielu wariantach rozmiarowych. Wszystkie produkty powstają na nowoczesnej linii zautomatyzowanej CNC.

Dbamy o najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również świadczonych usług. Naszym celem jest budowanie trwałych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu. Dlatego współpracując z nami, możesz liczyć na rzetelność i punktualność. Nasz dział obsługi Klienta pozostaje do Twojej dyspozycji.

Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie
0

Konstrukcje reklamowe Świdnica – Nasza oferta

Bez względu na to, jakie konstrukcje reklamowe w Świdnicy są Ci aktualnie potrzebne, z pewnością znajdziesz je w naszym asortymencie. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką oferowanych produktów.

Podstawowe elementy konstrukcji, powstające na automatycznej linii CNC. Wysoka jakość stali i zgrzewanie cynkowe zapewniają wieloletnią trwałość.

Montowane na elewacjach budynków, billboardy naścienne to wygodny sposób na skuteczną reklamę. Materiały tego typu oferujemy w 3 wariantach rozmiarowych.

Połączenie stabilności i mobilności to właśnie billboardy przestawne. Proste montaż i  demontaż pozwalają bez trudu zmieniać położenie konstrukcji.

Konstrukcja montowana na stałe. W tym przypadku stosujemy metodę osadzania słupów w ziemi, dzięki czemu billboard pozostaje stabilny przez wiele lat.

Jeśli zależy Ci na maksymalnej widoczności, wybierz billboardy ponadgabarytowe. My zadbamy o widoczność każdego detalu dzięki najwyższej jakości nadrukowi.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania na rynku zamontowaliśmy już ponad 1000 billboardów, w różnych miejscach Polski. Działamy na terenie całego kraju, również w Świdnicy. Za sukces naszej firmy odpowiada troska o detale w zakresie produkcji oraz obsługi klienta jak również stałe dążenie do rozwoju. Obecnie działamy o wiele dokładniej i szybciej niż na początku istnienia przedsiębiorstwa, ze względu na wdrożenie super wydajnej i niezwykle precyzyjnej linii zautomatyzowanej CNC.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy z jednym z branżowych liderów w tej części Europy, oferując konstrukcje reklamowe klasy premium. Nie akceptujemy kompromisów, stale stawiać sobie najwyższe cele. Zespół specjalistów korzysta wyłącznie z najlepszych stopów stali, aby z zastosowaniem innowacyjnej linii CNC produkować niezwykle estetyczne i trwałe billboardy.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Kluczem do uzyskania najwyższej jakości konstrukcji jest wybór odpowiedniego materiału budulcowego. Korzystamy z najlepszych stopów stali, których właściwości są potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Stabilne podstawy

Trwałe słupy osadzone głęboko w ziemi gwarantują stabilność billboardów mocowanych na stałe. Modele przestawne również pozostają odporne na działanie czynników zewnętrznych za sprawą wykorzystania betonowych obciążników.

Doświadczony zespół

Nasz zespół działa już od kilkunastu lat. Współpracowaliśmy z podmiotami z różnych branż, o rozmaitych potrzebach. Dzięki temu wiemy doskonale, jak spełnić indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Producent billboardów Świdnica – FAQ

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości produktu, profesjonalnej obsłudze i niewygórowanej cenie, po billboardy w Świdnicy zgłoś się do InterBoard. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty i kontaktu pod numerem telefonu – 787-081-082. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Przemawia za nami jakość oferowanych konstrukcji reklamowych, docenianych przez Klientów z całego kraju, w tym również ze Świdnicy. Ponadto możemy zagwarantować, że każdy znajdzie u nas pożądany produkt, ze względu na bardzo rozbudowany asortyment.

Reklama outdoorowa nie traci na znaczeniu, skutecznie zachęcając do zakupu i budując renomę marek. Przedsiębiorcy zdają sobie z tego sprawę, chętnie inwestując w konstrukcje reklamowe. Dla ich właścicieli oznacza to stały, pasywny zysk.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 0 Średnia ocena: 0]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie