Billboardy reklamowe Sosnowiec - O Nas

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już przeszło dziesięć lat, a w tym czasie billboardy ścienne i stojące naszej produkcji pojawiły się w miastach, miasteczkach i wsiach w całej Polsce. Dbając o swój rozwój i jak najlepsze odpowiadanie na potrzeby klientów, stale poszerzamy ofertę, dostosowując ją do wymagań rynkowych i indywidualnych, dzięki czemu możemy pełniej realizować zlecenia – nawet te najbardziej wyszukane.

Fundamentem naszej działalności są dobre relacje z klientami, więc jako partnerzy biznesowi, dbamy o jakość i rzetelność kontaktów na linii firma-odbiorca, obsługę klienta na najwyższym poziomie oraz czas realizacji zleceń. A przy tym wszystkim zachowujemy nie tylko wysokie standardy produkcyjne, ale również atrakcyjne ceny wszystkich naszych produktów.

Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie
0

Konstrukcje reklamowe Sosnowiec - Nasza oferta

Oferujemy bogaty asortyment konstrukcji reklamowych ściennych i stojących, które są dostępne w wielu wariantach, co zapewnia możliwość doskonałej prezentacji produktów i usług w dowolnym miejscu.

Zgrzewane w sposób cynkowy, wytwarzane na zautomatyzowanej linii CNC i wykonane z wysokogatunkowej blachy ocynkowanej.

Bilbordy można nabyć w trzech typowych rozmiarach i można je zamontować na budynkach (zewnętrzne ściany).

Billboardy opierające się na mocnych, stabilnych podstawach, które można bez trudu zdemontować i przetransportować do nowej lokalizacji, gdzie będą nadal pełnić swoje zadanie.

Reklamowe konstrukcje wbijane w ziemię, trwale zamocowane za pomocą słupów, przeznaczone do stałej instalacji w wybranej lokalizacji.

Billboardy wielkoformatowe to rozbudowane struktury reklamowe o znacznych wymiarach. Wykorzystywane są do skutecznego prezentowania reklam oraz innych informacji.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Produkcją billboardów i konstrukcji reklamowych zajmujemy się już ponad 10 lat, a nasze produkty można podziwiać praktycznie w całej Polsce, w tym w województwie śląskim i Sosnowcu. Billboardy, które oferujemy są dostępne w wielu wariantach – od stosunkowo niewielkich, które można zamontować na ścianach budynków miejskich po długie longboardy, które idealnie sprawdzają się przy drogach szybkiego ruchu. Stale optymalizujemy swoją pracę i działania, aby dostarczać odbiorcom jeszcze lepsze konstrukcje reklamowe w jeszcze lepszych cenach, o czym przekonało się już tysiące klientów.

Co nas wyróżnia?

Jako lider w produkcji billboardów na polskim rynku, oferujemy produkty o jakości znacznie przewyższającej obowiązujące standardy. Wszystko dlatego, że stosujemy stal najwyższej jakości, a powierzchnie naszych billboardów są zabezpieczane powłoką cynkową przeciwko korozji. Dzięki temu billboardy są wyjątkowo wytrzymał, a dodatkowo oferujemy na nie gwarancję. Ponadto zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie reklamy zewnętrznej dla osób prywatnych i firm.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Bazujemy na surowcach najwyższej klasy, których jakość została zweryfikowana odpowiednimi certyfikatami. Takie materiały zapewniają maksymalną trwałość i stabilność konstrukcji, spełniając wszelkie normy techniczne.

Stabilne podstawy

Billboardy montowane na stałe stabilizowane są poprzez wbijane w ziemię słupy, natomiast konstrukcje mobilne są zabezpieczane obciążnikami wykonanymi z elementów krawężnika drogowego.

Doświadczony zespół

Już od dekady z sukcesem funkcjonujemy na rynku, mogąc poszczycić się zakończeniem wielu wymagających zadań dla klientów z Sosnowca i okolic. Nasz zespół to ludzie z bogatym doświadczeniem, zdobywanym przez kilkanaście lat pracy w branży.

Producent billboardów Sosnowiec - FAQ

Jeśli poszukujesz niezawodnych billboardów, InterBoard jest miejscem, którego szukasz. Od lat specjalizujemy się w tworzeniu konstrukcji reklamowych najwyższej jakości, a nasz zespół dba o każdy etap realizacji – od zamówienia, po transport, aż po montaż billboardu na wybranej lokalizacji. Zadzwoń do nas pod numer 787-081-082 lub odwiedź naszą stronę internetową, aby poznać pełną gamę naszych usług.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji reklamowych i doskonale znamy tę branże, a także potrzeby klientów. Wiedza i unikalne know-how idą w parze z wysoką jakością oraz atrakcyjnymi cenami. Oferujemy potencjalnym klientom niezobowiązującą wycenę oraz wybór spośród trzech rozmiarów billboardów. Nasze usługi są dostępne w Sosnowcu oraz na terenie całej Polski.

Własny billboard to skuteczna reklama produktów i usług w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, która pozwala docierać nawet do setek odbiorców każdego dnia. To jednorazowa inwestycja, która szybko się zwraca.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 0 Średnia ocena: 0]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie