Billboardy reklamowe Słupsk — O Nas

Zaczynaliśmy jako niewielka firma o ograniczonym zakresie działaniami. Niezmiennie stawiamy na wartości, wciąż pozostając spółką rodzinną, jednak dzisiaj działamy na zdecydowanie większą skalę. Jesteśmy obecni w całym kraju, oferując również billboardy reklamowe w Słupsku. Stale poszerzamy asortyment, w którym już dzisiaj znajdują się wszystkie najpopularniejsze konstrukcje reklamowe.

 

Korzystamy ze stali najwyższej próby, a do produkcji billboardów wykorzystujemy wdrożoną kilka lat temu nowoczesną linię CNC. Zapewnia to najwyższą jakość produktów, wykonanych z troską o najmniejsze detale. Dbamy jednak nie tylko na najwyższą jakość produktów, ale też usług, dbając o udane relacje z Klientami. Jesteśmy słowni, punktualni i zawsze do usług w zakresie kompleksowej obsługi Klienta.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Słupsk - Nasza oferta

W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze typy konstrukcji reklamowych ze stali. W każdej  podkategorii do wyboru masz różne warianty w zakresie wymiarów billboardu.

Nasze billboardy powstają na cynkowanych panelach, wytwarzanych na niezawodnej, automatycznej linii CNC.

Do najczęściej wybieranych przez Klientów produktów należą nasze billboardy naścienne, przystosowane zarówno do stosowania we wnętrzach, jak i na ścianach zewnętrznych.

Modele przestawne to połączenie mobilności ze stabilnością. Wystarczy chwila, aby zmienić położenie tej solidnej konstrukcji.

Rozwiązanie przeznaczone dla Klientów szukających nośników reklamy stałej. Konstrukcję montujemy poprzez osadzenie w gruncie słupów.

Jeśli chcesz zwiększyć widoczność treści marketingowej, postaw na billboardy wielkoformatowe, czyli konstrukcje o powiększonych gabarytach.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Jako InterBoard działamy w branży od przeszło dekady. Przez ten czas zrealizowaliśmy projekty ponad 1000 konstrukcji reklamowych. W portfolio mamy również billboardy w Słupsku, promujące marki i produkty zarówno na nośnikach naściennych, jak i przestawnych, wielkoformatowych i innych. Rozumiejąc, jak różnorodne są potrzeby naszych Klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów. Dbamy o jakość, stale szukając kolejnych sposobów optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych. Odnieśliśmy na tych polach duże sukcesy, przez co dzisiaj możemy oferować najwyższej klasy produkty, które szybko i bezpiecznie dostarczamy do Klientów w całej Polsce.

Co nas wyróżnia?

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy obszar naszej działalności był dopracowany w najmniejszych detalach. Z pewnością cechą wyróżniającą nas na rynku polskim i międzynarodowym jest jakość konstrukcji. Oferujemy billboardy klasy premium. Do produkcji paneli wykorzystujemy certyfikowaną stal o najwyższych parametrach, a kolejne etapy produkcji realizowane są na zautomatyzowanej linii CNC.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Surowiec wykorzystywany w naszej fabryce to stal o jakości potwierdzonej najbardziej renomowanymi certyfikatami. Skutkuje to wieloletnią wytrzymałością naszych konstrukcji.

Stabilne podstawy

Dbamy o trwałość billboardów, stosując sprawdzone rozwiązania. Konstrukcje montowane na stałe uziemiamy poprzez osadzenie słupów, a modele przestawne stabilizujemy z zastosowaniem obciążników betonowych.

Doświadczony zespół

Nasz zespół to fachowcy od ponad 10 lat współpracujący pod marką Interboard. Jednak specjaliści, których wybierasz, nawiązując z nami współpracę, to często eksperci ze zdecydowanie dłuższym stażem w branży.

Producent billboardów Słupsk – FAQ

Najlepszym miejscem, które możesz wybrać do realizacji produkcji billboardu w Słupsku jest InterBoard. Jako jedni z liderów rynku krajowego oraz w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, jesteśmy gwarancją zadowolenia. Wybierz profesjonalną usługę, kontaktując się z nami pod numerem telefonu – 787-081-082.

Billboardy klasy premium, które oferujemy, to nośniki reklamy o maksymalnej trwałości, które zapewnią Ci skuteczną promocję przez wiele lat. Jednocześnie, za sprawą optymalizacji procesu produkcji  i logistyki, nasze produkty oferujemy w przystępnych cenach.

Reklama w przestrzeni publicznej to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie rozpoznawalności marki i zachęcenia do skorzystania z oferty. Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę, zwiększając jej zasięg, wybierz nasze konstrukcje reklamowe. Ofertę kierujemy również do inwestorów, którzy dysponują wolną przestrzenią i poszukują sposobu na czerpanie dochodu pasywnego.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 0 Średnia ocena: 0]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie