Billboardy reklamowe Rzeszów – O nas

InterBoard to marka obecna na polskim rynku od ponad dekady. Te 10 lat to okres ciągłego rozwoju, zarówno w zakresie udoskonalania technik produkcyjnych, jak i poszerzania asortymentu i możliwości. Oferowane przez nas billboardy w Rzeszowie to produkty wytwarzane na jednej z najnowocześniejszych w tej części Europy linii zautomatyzowanej sterowanej komputerowo. W naszej fabryce powstają billboardy wszystkich najczęściej użytkowanych rodzajów, w tym modele ścienne i stojące, a także konstrukcje wielkoformatowe.

Stawiamy na najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również usług. Cenimy sobie relacje z naszymi Klientami, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby bez wahania można było nam zaufać. Dbamy o rzetelną realizację projektów oraz zawsze dostarczamy zamówienia w umówionych terminach.

Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie
0

Konstrukcje reklamowe Rzeszów – nasza oferta

Dostępne w Rzeszowie billboardy to wszystkie rodzaje konstrukcji, których możecie Państwo potrzebować. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i specyfikacją poszczególnych propozycji.

Korzystając ze zautomatyzowanej linii CNC, wytwarzamy zgrzewane cynkowo panele stalowo. Wybór jakościowej blachy to gwarancja solidności.

Wytrzymałe na oddziaływanie czynników atmosferycznych billboardy naścienne naszej marki to konstrukcje dostępne w 3 rozmiarach.

Mobilne billboardy przestawne to rozwiązanie niezwykle elastyczne. Lekkie, łatwe w demontażu konstrukcje jednocześnie wyróżniają się wysoką stabilnością.

Tym, którzy szukają stałego rozwiązania, proponujemy billboardy mocowane na osadzanych w gruncie słupach.

Jeśli zależy Państwu na jeszcze większym wyróżnieniu się na tle konkurencji w Rzeszowie, polecamy billboardy o ponadgabarytowych wymiarach.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Niektórym może się wydawać, że dekada wcale nie jest długim okresem. Nam jednak udało się osiągnąć w tym czasie bardzo wiele. Wyprodukowaliśmy już ponad 1000 billboardów, a część z nich stoi właśnie w Rzeszowie. Tajemnica naszego sukcesu tkwi w ciągłym rozwoju i trosce o najmniejsze detale.

Posiadamy szeroką ofertę billboardów, które łączy najwyższa jakość wykonania, gwarantująca optymalny sposób prezentacji reklamy, bądź informacji oraz wieloletnią trwałość. Stale podnosimy jakość naszych usług, poprzez analizę opinii Klientów i dostosowywanie oferty do Państwa potrzeb.

Co nas wyróżnia?

Stawiamy na najwyższą jakość, przez to oferowane przez nasz billboardy Rzeszów to propozycja konstrukcji wykonanej ze stali o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Dodatkowo pokrywamy materiał cynkiem, aby zabezpieczyć go przed korozją. Dzięki temu nasze billboardy doskonale znoszą próbę czasu nawet w przypadku eksploatacji w najtrudniejszych warunkach.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Surowiec wykorzystywany do konstrukcji billboardów marki InterBoard to stal certyfikowana, co dowodzi jej najwyższej jakości. Materiał, z którego korzystamy, pod względem parametrów przewyższa większość pozostałych propozycji dostępnych na rynku.

Stabilne podstawy

Konstrukcje montowane na stałe instalujemy z wykorzystaniem słupów niewzruszonych na działanie nawet najmocniejszego wiatru. Billboardy przestawne w Rzeszowie obciążamy krawężnikiem drogowym, przez co również stanowią stabilny nośnik reklamy.

Doświadczony zespół

Firma InterBoard funkcjonuje od ponad 10 lat, jednak wielu naszych specjalistów działa w branży zdecydowanie dłużej. Realizacja różnorodnych projektów dla firm z wielu branż pozwala nam świadczyć usługi spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Producent billboardów Rzeszów – FAQ

Każdego, kto szuka niezawodnych billboardów w Rzeszowie zapraszamy do InterBoard. Wytwarzamy konstrukcje stalowe na zamówienie, dostarczamy je do Klientów, a na życzenie przeprowadzamy również montaż. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub od razu do kontaktu pod numerem telefonu: 787-081-082.

Ponad dekada doświadczenia w branży, stabilne konstrukcje stalowe z materiałów o podwyższonej jakości oraz profesjonalna, kompleksowa obsługa Klienta – to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać nasze billboardy w Rzeszowie. Do dyspozycji mamy konstrukcje różnego typu, dostępne w wielu wersjach rozmiarowych.

Ekspozycja materiału promocyjnego w takim mieście jak Rzeszów to sposób na dotarcie do dziesiątek, a w przypadku billboardów wielkoformatowych, nawet setek tysięcy odbiorców. Pod warunkiem wyboru estetycznych bilbordów i wyrazistego druku solwentowego, mogą Państwo niewielkim kosztem, istotnie zwiększyć świadomość marki.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 6 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie