Billboardy reklamowe Przemyśl - O Nas

Jesteśmy w pełni polską firmą, z szeroką ofertą reklamowych konstrukcji stalowych. Od kilkunastu lat rozwijamy nasze przedsiębiorstwo, stale poszerzając asortyment. Obecnie dysponujemy pełną ofertą billboardów do różnorodnych zastosowań marketingowych. Doskonalimy się również pod kątem metod działania, czego dowodzi choćby wdrożenie innowacyjnej linii produkcyjnej CNC. Odpowiada ona nie tylko za wyższą jakość produktów, ale również krótszy czas realizacji projektów.

Stawiamy na wysoką jakość nie tylko produktów, ale też usług. Dokładamy starań, aby zadowolić potrzeby każdego klienta. Jesteśmy profesjonalni, słowni i punktualni. Jednocześnie oferujemy konstrukcje reklamowe w konkurencyjnych cenach. Wszystko to sprawia, że nasza firma stała się branżowym liderem rynku krajowego.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Przemyśl - Nasza oferta

W ramach naszej oferty dostępny jest szeroki wybór billboardów, obejmujący wszystkie najczęściej wybierane typy konstrukcji reklamowych.

Powstające na linii CNC, panele zgrzewane cynkowo wykazują najwyższą wytrzymałość mechaniczną oraz opierają się korozji.

Przeznaczone do montażu na ścianach zewnętrznych, dostępne w trzech standardowych wymiarach.

Stabilne, a jednocześnie mobilne, billboardy przestawne umożliwiają prowadzenie dynamicznych akcji promocyjnych.

Osadzając słupy w gruncie, montujemy billboardy na stałe mocowane w danej lokalizacji, co gwarantuje najwyższą możliwą stabilność.

Największy format to największa widoczność. Produkujemy również billboardy przekraczające standardowe wymiary.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Nasze billboardy są już liczone w tysiącach. Zaczynaliśmy jako relatywnie niewielka firma, aby ostatecznie stać się jednym z liderów branży w regionie. Działamy na terenie całego kraju, oferując również stalowe billboardy w Przemyślu. Nasz asortyment jest kompletny. Znajdują się w nim niewielkich wymiarów konstrukcje naścienne i przestawne, jak również billboardy wielkoformatowe. Oferujemy konstrukcje reklamowe klasy premium, powstające na zautomatyzowanej linii CNC, z najlepszego dostępnego stopu stali. Przekłada się to na wieloletnią wytrzymałość konstrukcji, a tym samym wzrost opłacalności inwestycji i wyższą skuteczność marketingową.

Co nas wyróżnia?

W ostatnich latach uzyskaliśmy pozycję lidera wśród producentów stalowych billboardów w Polsce. Zawdzięczamy to między innymi trosce o najwyższą jakość produktów, dopracowanych w każdym szczególe. Ponadprzeciętna wytrzymałość, wynikająca z zastosowania najlepszych materiałów i nowoczesnych metod produkcyjnych, owocuje zadowoleniem klientów.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Korzystamy z wysoko gatunkowej stali, gwarantującej odporność konstrukcji na działanie nawet najsilniejszych czynników atmosferycznych i potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

Stabilne podstawy

Billboardy mocowane w gruncie na stałe umieszczamy na wytrzymałych słupach betonowych. Modele przestawne są skutecznie zabezpieczane poprzez zastosowanie obciążników z krawężnika.

Doświadczony zespół

Jako Interboard funkcjonujemy na rynku już od kilkunastu lat. Jednak nasz zespół to grupa fachowców ze zdecydowanie dłuższym stażem w branży konstrukcji stalowych i marketingu.

Producent billboardów Przemyśl - FAQ

Każdego, kto potrzebuje solidnych konstrukcji reklamowych w Przemyślu, zapraszamy do Interboard. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i bogaty asortyment, który zaspokoi potrzeby każdego klienta. Produkujemy billboardy, zapewniamy ich dostawę oraz kompletny montaż. Sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 787-081-082.

Doświadczenie i ciągły rozwój to gwarancja najwyższej jakości produktów. Tworzymy billboardy klasy premium i oferujemy je w przystępnych cenach. Przygotowujemy bezpłatną wycenę projektu, a później realizujemy kompleksową usługę uwzględniającą dostawę i montaż – również w Przemyślu.

Postawienie billboardu w atrakcyjnej lokalizacji to doskonały sposób na dochód pasywny. Mając świadomość niesłabnącego znaczenia promocji w przestrzeni publicznej, przedsiębiorstwa chętnie wykupują przestrzeń reklamową na billboardach – zarówno tych niewielkich, jak i na longboardach.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 0 Średnia ocena: 0]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie