Konstrukcje reklamowe Pabianice — O Nas

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat wiedzie prym w produkcji billboardów. Ku uciesze naszych klientów nieustannie rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę. Proces produkcji przebiega sprawnie, gdyż jest całkowicie zautomatyzowany. Tworząc bilboardy, korzystamy z wysoce wydajnej linii CNC. Co to dla Ciebie oznacza? To, że zamówienie jest wykonane precyzyjnie, a czas oczekiwania jest znacznie krótszy niż w przypadku braku automatyzacji.

Każdy klient jest dla nas ważny. Dlatego wszelkie prace dostarczamy w ustalonym terminie. Dbamy, żeby odbiorca był zadowolony, nie pozwalamy sobie na żadne niedociągnięcia. Staramy się o jak najlepszą obsługę klienta przy jednoczesnym zachowaniu cen na atrakcyjnym poziomie i świetnie nam się to udaje.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Pabianice - Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze rodzaje konstrukcji reklamowych, czyli wszystko, czego potrzeba, żeby skutecznie przedstawić swoją ofertę i zdobyć klientów.

Wykonane z solidnego materiału, jakim jest ocynkowana blacha pochodząca z naszej zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Są trwałe dzięki cynkowemu zgrzewaniu.

Przeznaczone do montażu na ścianach, także zewnętrznych. Możliwość wyboru z trzech rozmiarów.

Mobilne billboardy, które można sprawnie zdemontować i przestawić w inne miejsce. Mocne nogi gwarantują stabilność reklamy.

Tworzone z myślą o montażu na stałe. Charakteryzują się mocną, trwale zamocowaną w podłożu konstrukcją.

Niezwykle skuteczny i dobrze widoczny sposób na reklamę. Ze względu na swój rozmiar przyciągają uwagę.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Jak można opisać nasze doświadczenie? Ponad 10 lat w branży, więcej niż 1000 billboardów i 100.000 pomysłów na nowe projekty. Nasze billboardy, longboardy i inne powierzchnie reklamowe można znaleźć m.in. w dużych miastach, takich jak Warszawa. Stawiamy na rozwój, stale poszukując lepszych rozwiązań. To wszystko w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawia, że klienci są zadowoleni z usług naszej firmy i chętnie do nas wracają.

Co nas wyróżnia?

InterBoard jest wiodącym producentem billboardów w kraju nie bez powodu. Przeciętna jakość nas nie zadowala. Nasze billboardy spełniają najwyższe standardy, a nawet wychodzą poza nie. Najlepsza stal, ocynkowane powierzchnie to gwarancja ochrony przed zniszczeniem. My tę gwarancję dajemy. Obsługa klienta to dla nas priorytet, dlatego zapewniamy fachowe doradztwo. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Konstrukcje InterBoard są trwałe. Potwierdza to certyfikat jakości stali, której używamy do produkcji billboardów.

Stabilne podstawy

Zależnie od modelu billboardy posiadają odpowiednie obciążniki lub są zamontowane przy użyciu solidnych słupów, co gwarantuje statykę.

Doświadczony zespół

Wysokie kompetencje pracowników, którzy pracują przy produkcji kilkanaście lat, przekłada się na zadowolenie klientów.

Producent billboardów Pabianice - FAQ

Dobrze pracować z najlepszymi z branży, a InterBoard należy do tego grona. Przejrzyj naszą ofertę na stronie i skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod nr 787-081-082.

Wieloletnie doświadczenie, zautomatyzowany proces produkcji i atrakcyjne ceny sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni. Proponujemy też darmową wycenę i możliwość wyboru spośród kilku rozmiarów billboardów.

Billboardy to widoczny, a co za tym idzie skuteczny sposób prezentacji oferty. Możesz też wynajmować powierzchnie reklamowe i na tym zarabiać. Brzmi nieźle, prawda?

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 1 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie