Tablice reklamowe Olsztyn - O nas

Jesteśmy polską firmą, która specjalizuje się w produkcji billboardów i innych konstrukcji reklamowych. W reklamie zewnętrznej działamy już od ponad dekady, ciągle ulepszając nasze produkty i rozszerzając naszą ofertę. Nasza oferta zawiera szeroki wybór stojących i ściennych billboardów, dostępnych w różnych rozmiarach. Do produkcji stalowych konstrukcji reklamowych wykorzystujemy nowatorską, całkowicie zautomatyzowaną linię CNC.

Uważamy, że budowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie, oferując doskonałą obsługę, terminowość i dotrzymywanie wszelkich uzgodnień. Dbając o najwyższą jakość produkcji, proponujemy atrakcyjne ceny naszych reklamowych konstrukcji.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Olsztyn - Nasza oferta

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór billboardów. Posiadamy wszystkie najbardziej popularne rodzaje konstrukcji, które zapewnią Państwu możliwość wyświetlania materiałów reklamowych.
Konstrukcje wykonane z wysoce jakościowej blachy ocynkowanej, zgrzane cynkowo, zostały stworzone na nowoczesnej maszynie sterowanej numerycznie..
Nasze tablice reklamowe są dostępne w trzech klasycznych wymiarach i mogą być zainstalowane na zewnętrznych ścianach budynków.
Wysokiej jakości bilbordy, które można szybko złożyć i przewieźć do innego miejsca. Ich stabilność jest zasługą wytrzymałych krawężników drogowych, które stanowią podstawę.
Konstrukcje reklamowe, które są trwale zamontowane w ziemi. Wymagają wbicia słupów w grunt. Są one przeznaczone do ustawienia w określonym miejscu na stałe.
Duże konstrukcje reklamowe, zwane billboardami wielkoformatowymi lub megaboardami, są używane do wyjątkowo efektownego prezentowania reklam lub innych treści.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Bez wątpienia jesteśmy wyróżniającą się firmą wśród producentów billboardów. Produkty wchodzące w skład naszej oferty są bardzo solidnie wykonane, a jakość materiałów nie pozostawia żadnych wątpliwości. Wykorzystujemy najlepsze materiały, w tym stal pokrytą cynkiem, który zapobiega korozji. Nasze billboardy są wytrzymałe i objęte gwarancją. Zawsze oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie reklamy zewnętrznej. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Co nas wyróżnia?

Z całą pewnością wyróżniamy się wśród producentów billboardów w Polsce. Nasze produkty są wyższej jakości niż standardowe. Używamy najlepszych materiałów, w tym stali pokrytej cynkiem, który zapobiega korozji. Nasze billboardy są trwałe i objęte gwarancją. Zawsze oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie reklamy zewnętrznej. Dołącz do naszych zadowolonych klientów.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Zapewniają one najwyższą wytrzymałość dla dużych reklamowych konstrukcji.

Stabilne podstawy

Reklamy trwale zamontowane w ziemi są zabezpieczone przez słupy wbijane w grunt, zaś te, które można przestawiać, są zabezpieczone przy użyciu podstaw z krawężników drogowych.

Doświadczony zespół

Od ponad 10 lat jesteśmy obecni na rynku i w tym czasie wykonaliśmy wiele skomplikowanych zleceń dla klientów z Olsztyna i okolic. Nasza kadra ma ogromne doświadczenie!

Billboardy Olsztyn - FAQ

Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się produkcją billboardów w Olsztynie do InterBoard. Od lat tworzymy trwałe i mocne konstrukcje reklamowe. Oferujemy fachową pomoc od momentu złożenia zamówienia, aż po transport i montaż. Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 787-081-082 lub sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej.

Interboard to firma, która ma za sobą wiele lat doświadczenia w produkcji wysokiej jakości reklamowych konstrukcji stalowych. Nasze ceny są konkurencyjne. Oferujemy naszym potencjalnym klientom bezpłatną wycenę i trzy rozmiary billboardów do wyboru. Nasza działalność obejmuje cały kraj, a wielokrotnie współpracowaliśmy z firmami z Olsztyna.

Inwestowanie w reklamę zewnętrzną w Olsztynie jest opłacalnym sposobem na zarabianie pieniędzy bez wysiłku. Przedsiębiorstwa bilboardowe inwestują w coraz więcej konstrukcji reklamowych, które są dostępne w różnych rozmiarach i wykonane z najwyższej jakości druku solventowego. To pozwala reklamodawcom na skuteczne promowanie swoich produktów, co ma znaczący wpływ na rozpoznawalność marki. Reklama zewnętrzna na pewno będzie się rozwijać w najbliższych latach.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 1 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie