Billboardy reklamowe Mielec - O Nas

Od ponad 10 lat produkujemy solidne i trwałe billboardy oraz konstrukcje reklamowe. Dzięki wykorzystaniu automatyzacji w procesie produkcji z każdym dniem jesteśmy coraz lepsi.

Relacje z klientami i ich zadowolenie to kwestie bardzo dla nas istotne, dlatego stale poszerzamy ofertę, wszystkie zlecenia wykonujemy w terminie, a ceny utrzymujemy na atrakcyjnym poziomie.

Sprawia to, że klienci do nas wracają i polecają nas innym, a my możemy dalej się rozwijać.

Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie
0

Konstrukcje reklamowe Mielec – Nasza oferta

Bogata oferta konstrukcji reklamowych sprawia, że każdy znajdzie u nas najkorzystniejszy dla siebie sposób na reklamę. Do wyboru mamy:

Nasze panele wychodzą z nowoczesnej linii produkcyjnej CNC. Wykonane są z dobrego gatunku blachy i zabezpieczone odpowiednią warstwą cynku, co zapewnia ich odporność.

Oferujemy 3 najpopularniejsze rozmiary i możliwość montażu na zewnątrz budynku.

Mobilna wersja, którą łatwo przestawić po uprzednim rozłożeniu. Mocna konstrukcja sprawia, że nie przemieszczają się bez ingerencji.

Billboardy na solidnych nogach, na stałe zamontowane do podłoża. Bez możliwości przestawiania.

Konstrukcja o znacznie większej powierzchni od pozostałych, idealna do przekazania reklamy w atrakcyjny sposób i przyciągnięcia uwagi.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży to Państwa skuteczna reklama. Od ponad dziesięciu lat rozmieściliśmy już setki konstrukcji reklamowych. Działamy nie tylko na terenie Mielca, ale też w większych miastach, takich jak Warszawa. Nasze billboardy można znaleźć także w mniejszych miejscowościach.

Stawiamy na rozwój i nieustannie ulepszamy naszą linię produkcyjną, korzystając z najnowszych technologii. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci będą zadowoleni z naszych usług.

Co nas wyróżnia?

Spośród wielu producentów wyróżnia nas staranny dobór najlepszych materiałów, takich jak stal wysokiej jakości i ogromna dbałość o szczegóły, takie jak np. zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznym. Dzięki temu naszym billboardom niestraszny deszcz, śnieg, mróz czy wichura, a Państwa reklama zawsze prezentuje się świetnie. Chętnie też doradzamy naszym klientom. Dołącz do nas!

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Wykorzystujemy wysokogatunkowy materiał, którego jakość potwierdzona jest certyfikatem.

Stabilne podstawy

Konstrukcje mocowane do podłoża, wyposażone są w masywne słupy, a wersje mobilne mają specjalne obciążniki

Doświadczony zespół

Członkowie naszego zespołu mają nawet po kilkanaście lat doświadczenia, dzięki czemu realizujemy nawet rozbudowane, skomplikowane zlecenia.

Producent billboardów Mielec - FAQ

Warto zamówić billboard w InterBoard ze względu na wysokie kwalifikacje pracowników, wieloletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji reklamowych, bogatą ofertę i wysoką jakość. Oferujemy także dowóz i montaż billboardu. Nasz nr tel. to 787-081-082. Zadzwoń. Zachęcamy też do przejrzenia naszej strony internetowej.

Dzięki doświadczeniu, które przekracza już 10 lat, wiemy, z jakich materiałów produkować i jak zabezpieczać billboardy, żeby były trwałe. Oferujemy też atrakcyjne ceny i wstępną wycenę, która nie wiąże zainteresowanego do skorzystanie z oferty. Działamy nie tylko w Mielcu, ale na terenie całego kraju.

Dzięki billboardom reklamę zobaczą osoby, które normalnie by jej nie wyszukały, co zwiększa szanse na pozyskanie klientów. Inwestycja w billboard daje też możliwość wynajmowania go i czerpania z tego dochodu.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 0 Średnia ocena: 0]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie