Billboardy reklamowe Lublin – O nas

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się produkcją konstrukcji reklamowych, w tym wysokiej jakości billboardów. Możemy pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem, które pozwoliło nam ugruntować swoją pozycję na polskim rynku. Obecnie w naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór billboardów ściennych i stojących, dostępnych w różnych rozmiarach, do produkcji których wykorzystujemy nowoczesne i w pełni automatyczne linie CNC.

Wierzymy, że kluczowym elementem osiągnięcia sukcesu jest wzmacnianie relacji z naszymi odbiorcami. Dlatego też, jako godni zaufania partnerzy w interesach, skupiamy się na wzorowej obsłudze klienta, punktualności i rzetelnym wypełnianiu zobowiązań. Dążymy do utrzymania najwyższych standardów produkcji, oferując jednocześnie konkurencyjne ceny za nasze konstrukcje reklamowe.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Lublin - Nasza oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszego szerokiego asortymentu billboardów. Posiadamy wszystkie najpopularniejsze typy konstrukcji, dzięki którym będziecie mogli zaprezentować swoje materiały reklamowe.

Zgrzewane cynkowo elementy, wykonane z doskonałej jakości ocynkowanej blachy i wytworzone z wykorzystaniem zaawansowanej linii CNC.

Billboardy w trzech standardowych rozmiarach, co pozwala na ich bezproblemowy montaż na zewnętrznych ścianach budynków.

Mobilne billboardy z solidnymi i stabilnymi nogami, łatwe w montażu/demontażu i transporcie, oferują wyjątkową elastyczność w promowaniu swoich produktów.

Konstrukcje reklamowe, zakotwiczone w ziemi poprzez osadzenie słupów, zostały stworzone z myślą o trwałej instalacji w wybranym miejscu.

Billboardy wielkoformatowe to reklamowe konstrukcje o rozmiarach znacznie większych niż standardowe. Pozwalają na efektywne zaprezentowanie treści.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Jesteśmy producentem billboardów od ponad dekady i z dumą możemy powiedzieć, że już 1000 naszych konstrukcji stoi na terenie całej Polski, w tym wiele z nich w Lublinie. W naszej ofercie znajdują się różnorodne produkty – od niewielkich billboardów naściennych do olbrzymich longboardów. Nieustannie rozwijamy się, optymalizując procesy produkcyjne oraz realizując coraz większą liczbę projektów. Wieloletnie doświadczenie oraz duże zróżnicowanie produkcyjne pozwala nam realizować zlecenia szybko i sprawnie – bez względu na wielkość lub stopień skomplikowania zadania.

Co nas wyróżnia?

Nasza firma to niekwestionowany lider w produkcji billboardów w Polsce. Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów, które są ponadstandardowe. Zastosowana stal najwyższej jakości i powłoka cynkowa gwarantują trwałość oraz ochronę przed korozją. Dajemy ci gwarancję trwałości naszych produktów i zapewniamy profesjonalne doradztwo w dziedzinie reklamy zewnętrznej. Dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się, że billboardy to jedna z najskuteczniejszych form reklamy.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Do produkcji naszych wielkoformatowych konstrukcji używamy najlepszego gatunkowo surowca, który posiada odpowiedni certyfikat. Dzięki temu materiałowi zapewniamy najwyższą trwałość naszych produktów.

Stabilne podstawy

Za utrzymanie stabilności billboardów, które są przymocowane do ziemi, odpowiadają wbite w ziemię słupy, a modele przestawne są zabezpieczone za pomocą obciążnika z krawężników drogowych.

Doświadczony zespół

Działamy na rynku od lat, a naszą ekipę tworzą specjaliści w swojej dziedzinie. Dzięki temu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm i wysoką jakość współpracy.

Producent billboardów Lublin - FAQ

Szukasz niezawodnych billboardów? InterBoard zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych klientów! Od wielu lat specjalizujemy się w tworzeniu tylko solidnych konstrukcji reklamowych. Możesz być pewien profesjonalnej obsługi na każdym etapie – od przyjęcia zamówienia po realizację zlecenia, czyli montaż konstrukcji reklamowej. Skontaktuj się z nami pod numerem 787-081-082 lub napisz wiadomość na: zamowienia@interboard.pl

Jeżeli cenisz sobie jakość, doświadczenie i dobrą współpracę na każdym etapie, nasza oferta jest dla Ciebie. W naszej pracy łączymy wysoką jakość z atrakcyjnymi cenowo ofertami, dzięki czemu współpraca z nami się po prostu opłaca. Przekonaj się o tym osobiście!

Billboardy pozwalają dotrzeć do dużej liczby odbiorców w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, jednorazowa inwestycja w konstrukcję reklamową szybko się zwraca, a sama reklama może generować zwrot. Ponadto, billboard jest dobrze widoczny, więc taka reklama zapewnia ogromne zasięgi, zwłaszcza gdy zostanie ustawiona przy ulicach lub w centrum miasta.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 2 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie