Billboardy reklamowe Gdańsk - O Nas

Kim jesteśmy? Interboard to rodzinna spółka, która specjalizuje się w produkcji konstrukcji reklamowych, w tym właśnie billboardów. Od ponad 10 lat udoskonalamy naszą ofertę i dzięki temu dziś możesz zamówić u nas różnego rodzaju billboardy – ścienne, stojące i w wielu różnych formatach.

Zapewniamy wysoką jakość dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, w tym w pełni zautomatyzowanej linii CNC. Nasza wiedza i doświadczenie to kolejne źródła naszych sukcesów. Jednak przez te wszystkie lata nie zapominamy także o jeszcze jednej bardzo ważnej kwestii, czyli o ciągłym podnoszeniu poziomu obsługi klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kluczem do sukcesu jest zachowanie dobrych relacji z klientami i partnerów biznesowych.

0
Lat na rynku
0
Produkowanych paneli w godzinę
0
Postawionych billboardów
0
Typów billboardów w ofercie

Konstrukcje reklamowe Gdańsk - Nasza oferta

Poznaj bliżej naszą bogatą ofertę. Przekonaj się, że wykonywane przez nas billboardy spełniają najwyższe normy jakościowe i doskonale nadają się do zaprezentowania materiałów reklamowych Twojej firmy.

Panele wykorzystane do produkcji billboardów są zgrzewane cynkowo oraz wykonane z ocynkowanej blachy wysokiej jakości, która została wytworzona w trakcie zautomatyzowanej linii CNC.

Ten rodzaj billboardów może być montowany na zewnętrznych ścianach budynków. Do tego istnieje możliwość zamówienia modeli naściennych w trzech standardowych rozmiarach.

Cechują się mocnymi i stabilnymi nogami. Istnieje możliwość zdemontowania nóg billboardów przestawnych w krótkim czasie, dzięki czemu są one niezwykle mobilne.

W tym przypadku konstrukcja zostaje zamocowana w ziemi przy pomocy specjalnych słupów. Doskonale sprawdzają się do zamontowania na stałe w wybranym miejscu.

Billboardy wielkoformatowe dostępne są w wielu dużych rozmiarach. Większy gabaryt jest w stanie wpłynąć pozytywnie na efektywność reklamy i zwiększyć zasięg promocji.

Ponad 1000 billboardów
w 10 lat

Nasz firma Interboard od dekady produkuje wysokiej jakości billboardy. Dziś możemy pochwalić się imponującymi liczbami – wyprodukowaliśmy dla naszych klientów już ponad 1000 konstrukcji. Jak dotąd między innymi w Gdańsku wykonaliśmy zarówno ogromne longboardy, jak i dopasowane do potrzeb odbiorców billboardy naścienne.

Cenne doświadczenie pomogło nam w optymalizacji pracy i w realizowaniu projektów zgodnych z aktualnymi wymaganiami, trendami i oczekiwaniami klientów.

Co nas wyróżnia?

Nasza firma jest liderem wśród producentów billboardów w Polsce. Jest to związane z wysoką jakością usług, jakie świadczymy. Podczas produkcji billboardów wykorzystujemy jedynie stalowe konstrukcji, które zostały pokryte cynkiem. Dzięki zabezpieczeniu przed korozją zapewniamy oczekiwaną trwałość.

Poza tym nasi klienci zyskują gwarancję na zamówione u nas produkty. Oferujemy też doradztwo – z nami zamówisz takie billboardy, które zwiększą skuteczność kampanii reklamowej.

Stalowa konstrukcja pod reklamę
Ocynk ogniowy w standardzie
Wytrzymałość
2 lata gwarancji

Certyfikowana stal

Wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości surowiec, który uzyskał odpowiedni certyfikat. Dzięki temu gwarantujemy trwałość, której oczekujesz.

Stabilne podstawy

Gdy wybierzesz billboardy trwale związane z gruntem, wykonywane przez nas słupy zapewniają zawsze odpowiednią stabilność. Z kolei modele przestawne są zabezpieczane przy pomocy obciążników z krawężnika drogowego.

Doświadczony zespół

Nasz zespół już ponad dekadę realizuje zlecenia dla klientów z Gdańska. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby zyskać poradę na temat tego, jakie billboardy warto zamówić dla swojej firmy.

Producent billboardów Gdańsk – FAQ

Wybierz Interboard, gdy chcesz zamówić billboardy na terenie Gdańska. Przekonaj się, ile korzyści zyskasz, gdy postawić na naszą ofertę. Nie czekaj i już teraz zadzwoń pod numer 787-081-082. Możesz też przejrzeć naszą stronę i sprawdzić aktualną ofertę.

Kilkunastoletnie doświadczenie, gwarancja wysokiej jakości i kompleksowa oferta. To najważniejsze zalety, które oferuje nasza firma. Obsługujemy klientów z Gdańska i okolic, zajmujemy się nie tylko produkcją billboardów, ale też ich transportem oraz montażem. Zleć nam wycenę billboarda bez dodatkowych opłat i wybierz opcję, która opłaca Ci się najbardziej.

Najpierw kupno, a później wynajem billboardów w Gdańsku to doskonała inwestycja, która może zapewnić stały dochód pasywny. Im więcej billboardów zakupisz, tym Twoje zyski będą większe. Pamiętaj też, że już nawet jeden billboard może pomóc w zwiększeniu rozpoznawalności i zasięgu marki.

Oceń nasze billboardy 🙂

Zostaw ocenę
[Wszystkich ocen: 12 Średnia ocena: 5]
Sprawdzone przez najlepsze firmy outdorowe w Europie